Firemní prodejny Milota

Zelená lékárna MILOTA

Samoobslužná prostorná prodejna zdravé výživy v Ostravě Porubě.

Vítejte v naší samoobslužné prodejně zdravé výživy MILOTA.

Adresa: U Soudu 6200, Ostrava poruba, 708 00

Zelená lékárna MILOTA v Ostravě porubě vám nabízí široký výběr bio výrobků, bezlepkových potravin, ekodrogerie, aromaterapie a zdravé výživy. Ochotně vám poskytneme poradenství při výběru. Zboží z našeho oboru, které není v současné době v našem sortimentu, vám rádi zajistíme. Zdravá výživa je obor, kterému se věnujeme již přes 16 let. Nákup je možné provést přímo v kamenné prodejně Zelená lékárna MILOTA, U Soudu 6200, Ostrava poruba, 708 00, tel.777141866 mail milota@milota.com nebo také objednat přes náš e-shop. Jsme ryze česká rodinná firma založená v roce 1994 rodinou Marvanových ve Vřesině. Založili jsme jednu z prvních zdravých výživ na Severní Moravě vůbec. Najdete u nás nejen zdravé produkty ale i speciální a makrobiotické produkty, šetrné k životnímu prostředí. V současné době Vám v prodejně představujeme více než 3000 produktů, na ploše cca 139 m2 a jejich množství neustále rozšiřujeme. Nabízíme a prodáváme vždy jen takové produkty, kterým sami důvěřujeme a máme s nimi dlouholeté zkušenosti. U většiny výrobků v kategoriích – přírodní kosmetika, biopotraviny i ekodrogerie - nabízíme navíc zkušenosti ostatních zákazníků. Rádi také uvítáme jakékoli další podněty od Vás - našich zákazníků. Významnou je i naše vlastní činnost, a to v poradenství v oblasti zdravé výživy, civilizačních chorob a přírodní léčbě pomocí vlastních čajů značky MILOTA. Naše kamenné prodejny nabízi návštěvníkům rychlé, pohodlné a profesionální služby. Děláme vše především pro spokojenost zákazníka. Garantujeme legální a šetrný původ zboží a nízké ceny. Využijte našich zkušeností a dlouholeté praxe. Věříme, že i Vy si po vyzkoušení oblíbíte jednoduchý, pohodlný a hlavně moderní způsob nakupování v prostorné samoobslužné prodejně v Ostravě porubě. 
 

Hlavní sortiment v našich prodejnách:

 • bezlepkové potraviny
 • velký výběr bylin a čajů
 • dia výrobky
 • chlezené zboží zdravé výživy
 • bio konopná kosmetika, různé druhy mastí a gelů, masážní oleje
 • těstoviny kukuřičné, luštěniny, obilniny, různé druhy semínek
 • velký výběr různých druhů mouky
 • velký výběr olejů za studena lisovaných i jiných
 • himalájské čaje, ajurvédské krémy, zelené kávy
 • český med od včelaře
 • chleby na žitném kvásku na objednávku
 • velký výběr doplňků stravy
 • eko drogerie od různých firem
 • čerstvé kozí výrobky
 • velký výběr koření
 • velký výběr bylinných tinktur
 • mnoho dalšího zboží v prostorných prodejnách 

Těšíme se na Vaši návštěvu v kamenných prodejnách zdravé výživy MILOTA.

 

Zdravá výživa MILOTA

Prodejna zdravé výživy v Orlové Porubě - vedle Penny marketu.

Vítejte v naší prodejně zdravé výživy MILOTA.

Adresa: Slezská 96, Orlová poruba, 735 14

Provozujeme i kamennou prodejnu Zdravé výživy Orlové porubě, kde Vám rádi na místě produkty předvedeme, poradíme, případně doporučíme vhodný druh. Soustředíme se na sortiment bez živočišných komponentů (veganská strava). Pochopili jsme, že se vzrůstajícím zájmem o bio potraviny je trh zaplaven mnoha produkty a stává se nepřehledným. Proto nás vždy zajímá filosofie firmy, která produkt nebo potravinu vyrábí a pěstuje. Zjišťujeme tak kvalitu a věrohodnost sortimentu. Poskytujeme poradenství v rámci zdravého stravování, změny životního stylu a nového pohledu na harmonický a spokojený život.

Těšíme se na Vaši návštěvu v kamenných prodejnách zdravé výživy MILOTA.

 

Zdravá výživa MILOTA

Prodejna zdravé výživy v Bílovci - v prodejně pekařství ILLÍK.

Vítejte v naší prodejně zdravé výživy MILOTA.

Adresa: Čs Armády 226, Bílovec, 743 01

Provozujeme i kamennou prodejnu Zdravé výživy Bílovci v pekařství ILLÍK, kde Vám rádi na místě produkty předvedeme, poradíme, případně doporučíme vhodný druh. Soustředíme se na sortiment bez živočišných komponentů (veganská strava). Pochopili jsme, že se vzrůstajícím zájmem o bio potraviny je trh zaplaven mnoha produkty a stává se nepřehledným. Proto nás vždy zajímá filosofie firmy, která produkt nebo potravinu vyrábí a pěstuje. Zjišťujeme tak kvalitu a věrohodnost sortimentu. Poskytujeme poradenství v rámci zdravého stravování, změny životního stylu a nového pohledu na harmonický a spokojený život.

Těšíme se na Vaši návštěvu v kamenných prodejnách zdravé výživy MILOTA.

Kontaktní formulář

Firemní prodejny zdravé výživy MILOTA

Příloha

povinné položky

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....