Vánoční čaj 40g(20x2g) Milota teas Premium

Celý popis
Kód produktu: 99226
nedostupné
Cena s DPH: 46,00
Cena bez DPH: 40,00
  • Popis
  • Dotaz prodejci
  • Odeslat známému
Celý popis
  • Vánoční čaj 40g(20x2g) (Český text na obalech)

Nařízením EU je zakázáno uvádět na obalu výrobku jakékoliv zdravotní účinky. Více informací o zdravotních účincích čaje najdete v našem herbáři. VIZ ZDE: https://herbar.milota.com/smes/vanocni-caj-40g-20x2g . 
Složení: Pu erh - černý čaj, skořice, zázvor, kardamom, hřebíček květ, badyán, včelí pyl, aroma. Pohlcuje vás předvánoční shon nebo se vám zdá čekání na Ježíška nekonečné? Připravte tento čaj všem, které máte rádi a atmosféra Štědrého večera bude prostě dokonalá…Tip: zkuste do 2,5dl čaje přidat lžičku lesního medu, cca 5-10cl mléka a pár rozinek.
Příprava: 1 sáček přelít 0,2l vroucí vody. Louhovat 5-10 minut. Nevhodné pro alergiky na včelí produkty (včelí pyl, propolis, med atd.)

  • Vianočný čaj 40g(20x2g) (Slovenský text na obaloch)

Nariadením EÚ je zakázané uvádzať na obale výrobku akékoľvek zdravotné účinky. Viac informácií o zdravotných účinkoch čaju nájdete v našom herbári.
Zloženie:
Pu erh - čierny čaj, škorica, ďumbier, kardamon, klinček kvet, badyán, včelí peľ, aróma. Pohltí vás predvianočný zhon, alebo je pre vás čakanie na Ježiška nekonečné? Pripravte tento čaj všetkým, ktorých milujete a atmosféra Sviatočného večera bude dokonalá…Tip: skúste do 2,5dl čaju pridať lyžičku lesného medu, cca 5-10cl mlieka a pár hrozienok.
Príprava: 1 vrecko zaliať 0,2l vriacej vody. Lúhovať 5-10 minút. Nevhodné pre alergikov na včelie produkty (včelí peľ, propolis, med atd.)

Více informací o léčivých účincích tohoto čaje ZDE: 

Dotaz prodejci

Potřebujete poradit, který produkt je přesně pro Vás?
Nevíte si rady s výběrem nebo máte jakékoliv další otázky? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám rádi pomůžeme.

povinné položky

Odeslat známému

Doporučili byste tento produkt svému kolegovi či známému?
Pošlete mu krátký vzkaz prostřednictvím tohoto formuláře.

Herbář milota

Projděte si náš herbář