Ženšen pravý kořen 30g

3.6.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je ženšen pravý kořen 30g?
A:Ženšen pravý kořen 30g je přírodní léčivá rostlina, která se používá pro své pozitivní účinky na zdraví.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek ženšenu pravého kořene 30g?
A:Účinek ženšenu pravého kořene 30g je mnohostranný - podporuje imunitu, zlepšuje paměť a celkovou výkonnost organismu, snižuje krevní tlak, reguluje hladinu cukru v krvi a má protizánětlivé účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá ženšen pravý kořen 30g?
A:Ženšen pravý kořen 30g se užívá perorálně - nejčastěji se dávkuje 1-2 gramy denně a lze ho užívat buď samostatně nebo smíchat s jídlem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má ženšen pravý kořen 30g nějaké vedlejší účinky?
A:Ženšen pravý kořen 30g může mít vedlejší účinky u lidí s citlivým žaludkem - mohou se objevit nevolnost, zvracení či průjem. Dále může způsobit nespavost a nervozitu u citlivějších jedinců.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze ženšen pravý kořen 30g užívat pravidelně?
A:Ano, ženšen pravý kořen 30g lze užívat pravidelně jako doplněk k zdravému životnímu stylu. Nicméně je třeba dodržovat uváděnou dáv

Ženšen pravý kořen (Panax ginseng) je bylina se širokým spektrem léčivých účinků. Posiluje imunitní systém a podporuje celkovou dobrou kondici. Patří mezi nejuniverzálnější léčivé rostliny, které jsou v tradiční čínské medicíně již tisíce let. Kořen ženšenu je bohatý na saponiny, které se v moderní medicíně užívají k léčbě mnoha nemocí. Vzhledem k tomu, že kořen ženšenu obsahuje širokou škálu látek, pozitivní účinky na zdraví jsou velmi prospěšné. Užívání kořene ženšenu může pomoci zlepšit energii a vytrvalost, pomoci při stresu a únavě, posílit imunitní systém, snížit krevní tlak, podpořit trávení, zlepšit mentální a fyzickou výkonnost a podpořit léčbu deprese. Ženšen pravý kořen se dá použít ve formě přípravku nebo nálevu. Jeho účinky se nejlépe projeví, když se užívá déle jako součást každodenního režimu. Nedoporučuje se užívat u lidí s vysokým krevním tlakem nebo s hyperaktivitou. Pokud chcete vytěžit co nejvíce z léčivých účinků ženšenu, doporučujeme se obrátit na odborníky a dobře se před užíváním kořene ženšenu poradit. Díky zdravotním benefitům Ženšenu pravého kořenu 30g je ideální pro každého, kdo hledá zdravou a dobře vyváženou volbu.

Ženšen pravý kořen 30g Panax ginseng radix cons.
Skladem (10+ ks)
148,00
128,70 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....