Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv.

21.5.2024

Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv.?
A:Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv. je sušený prášek z byliny zvané zeměžluč, která se používá při trávicích potížích a jako podpora trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se má Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv. užívat?
A:Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv. se obvykle užívá 2-3krát denně po jídle, smíchaný s vodou nebo jiným nápojem. Doporučené dávkování a způsob užívání může být však individuální a měl by ho stanovit lékař či lékárník.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho se může Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv. užívat?
A:Délka užívání Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv. se může lišit podle zdravotního stavu a potřeb jednotlivce. Obecně se doporučuje užívat maximálně 4 týdny v kuse a poté udělat minimálně týdenní pauzu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv. nějaké vedlejší účinky?
A:Zeměžluč nať 30g

e Zeměžluč – Centaurium erythraea herba plv. Zeměžluk (Centaurium erythraea) je jednoletá bylina, která roste v Evropě, často na sušších, kamenitých stanovištích. Její listy jsou malé, špičaté, křídlaté a vstřícné. Květy jsou oboupohlavní a voní po medu. Podle lékařské literatury má zeměžluk léčivé účinky, které se používají k léčbě různých onemocnění. Mezi tyto účinky patří: - Zeměžluč má protizánětlivé účinky a pomáhá snižovat bolest. Může být použita k léčbě revmatismu, artritidy a dalších onemocnění pohybového ústrojí. - Má také diuretické účinky a může být užívána k léčbě ledvinových onemocnění a při zadržování tekutin. - Zeměžluč také pomáhá podporovat trávicí systém a může být užívána jako choleretikum (kyselina žlučopudná). Používá se jako suchý extrakt nať zeměžluče ve formě tablet nebo kapslí. Obvyklé dávkování pro dospělé je 1,5 g nať třikrát denně. V konečném důsledku je dávka určena lékařem nebo lékárníkem. Způsob použití: Užívá se perorálně po dobu jednoho měsíce, dokud nedosáhnou výsledků. Před požitím se doporučuje užívat potraviny bohaté na vlákninu. Vezměte si nať zeměžluče 30 g (20 x 1,5 g) ráno a večer s trochou vody. Kontraindikace: Nebyly identifikovány žádné kontraindikace. Neužívejte v žádném případě více, než je doporučeno.

Zeměžluč nať 30g(20x1,5g) Centaurium erythraea herba plv.
Skladem (10+ ks)
39,00
34,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....