Zeměžluč lékařská nať 50g

19.6.2024

Zeměžluč lékařská nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou případné vedlejší účinky užívání Zeměžluče lékařské nať?
A:Při použití v předepsaných dávkách se nevyskytují žádné vážné vedlejší účinky. V extrémních případech může dojít k lehkému podráždění trávicího traktu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho by měl být průběh užívání Zeměžluče lékařské nať?
A:Doba užívání závisí na zdravotních potížích jedince a jejich konkrétní příčině. Je vhodné konzultovat s lékařem, který určí doporučenou délku užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze Zeměžluč lékařskou natí užívat během těhotenství?
A:Neexistují žádné studie, které by prokázaly bezpečnost užívání zeměžluče lékařské nátě během těhotenství. Doporučuje se proto konzultace s lékárníkem či lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Mohu užívat Zeměžluč lékařskou nať spolu s jinými léky?
A:Při užívání jakýchkoli léků je třeba konzultovat s lékařem nebo lékárníkem, protože zeměžluč lékařská natí může ovlivňovat účinky jiných léků.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je doporučený způsob užívání Zeměžluče lékařské nať?
A:Pokud není stanoveno jinak lékařem, doporučuje se 1-2 lžičky n

e Zeměžluč lékařská (Latinský název: Achillea millefolium) je jednoletá trvalka, která pochází z Evropy, severní Afriky a Asie. Roste běžně v trávnících, loukách, na okrajích lesů a v půdách prosluněných poloh. Nať zeměžluče lékařské se sklízí v přímém slunci během letního období zralosti. V domácí medicíně se obecně užívá suché rostlinné části pro její antiseptické, protizánětlivé, analgetické, hojivé a obklopující účinky. Díky svým léčivým účinkům se zeměžluč lékařská používá k léčbě onemocnění, jako je anémie, bolest hlavy, kašel, poranění a jiné kožní problémy. Dále pomáhá stimulovat trávení a působí jako přirozený diuretikum. Zeměžluč lékařská může být použita k aromaterapii, k léčbě kožních problémů a k odstranění invazivních vnitřních parazitů. Pravidelné požití tinktury vyrobené z byliny může pomoci při detoxikaci těla. Kromě toho, čaj na bázi čerstvé nebo sušené nať Zeměžluče lékařské může být účinný při podpoře bezpečné menopauzy. Uvedená informace byla shromážděna v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin a je uvedena pro vzdělávací účely, nikoli jako léčebné doporučení.

Zeměžluč lékařská nať 50g Centaurium erythraea herba cons.
Skladem (10+ ks)
34,00
30,36 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....