Zemědým lékařský nať řez. Fumaria officinalis herba cons.

19.6.2024

Zemědým lékařský nať řez. Fumaria officinalis herba cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Zemědým lékařský nať řez?
A:Zemědým lékařský nať řez (Fumaria officinalis herba cons.) je bylinný přípravek používaný v tradiční medicíně pro podporu funkce játra a žlučníku, detoxikaci organismu, či ke zmírnění kožních problémů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se přípravek Zemědým lékařský nať řez užívá?
A:Obvykle se přípravek užívá 2 až 3 krát denně 1-2 tablety (nebo podle doporučení odborníka). Tabletu nebo kapsli zapít dostatečným množstvím tekutiny, například sklenicí vody.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky užívání Zemědýmu lékařského nať řezu?
A:Přípravek by neměli užívat těhotné a kojící ženy, osoby s alergií na složky přípravku, děti do 12 let a osoby s vážnými onemocněními jater. Vedlejší účinky jsou vzácné, nicméně při pocitech nevolnosti, zvracení či průjmu je vhodné užívání přípravku pozastavit.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho mohu užívat přípravek Zemědým lékařský nať řez?
A:Užívání přípravku je vhodné konzultovat s odborníkem. Obvykle se používá v cyklech po 2 až 3 týdnech, mezi jednotlivými cykly by měla být pauza

. Zemědým lékařský nať řez. Fumaria officinalis herba cons. je jednou z mnohých druhů bylin, které používají lidé po celá staletí pro léčebné účely. Jedná se o zázračnou rostlinu s mocnými terapeutickými vlastnostmi! Scienctificky je známa pod názvem Fumaria officinalis a často se také nazývá „kuní tráva”. Nať zemědýmu lékařskému roste jenom v tropických oblastech. Vzhledem ke své vytrvalosti může být snadno vysazována v různých druzích půdy a přizpůsobivosti jejího růstu je vidět i ve vlhkých oblastech. Na rozdíl od jiných léčivých bylin, je známo, že zemědým lékařský nať je speciálně vhodný pro použití v tradiční medicíně. Tato bylina má mnoho léčivých vlastností. Léčivé účinky jsou upřesněny podle daného typu, ale všechny mají protizánětlivé, antiseptické a antikonvulzívní účinky. Zemědým lékařský nať je také tradičně považován za spasmolytický a diuretikum. Stejně jako u jiných léčivých bylin je důležité si uvědomit, že zemědým lékařský nať může mít silné účinky a může interagovat s jinými léky. Před užitím bytí by tedy mělo být důkladně pečlivě posouzeno a vyšetřeno s lékařem nebo odborníkem na léčivé byliny.

Zemědým lékařský nať řez. Fumaria officinalis herba cons.
Skladem (10+ kg)
483,00
431,25 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....