Zemědým lékařský nať 50g

18.5.2024

Zemědým lékařský nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Zemědým lékařský nať 50g?
A:Zemědým lékařský nať 50g je přírodní bylinný doplněk stravy, který se využívá pro určité zdravotní potíže.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká jsou hlavní použití Zemědým lékařské natě 50g?
A:Zemědým lékařská nať 50g se používá k podpoře funkce trávicího ústrojí, ke zlepšení imunitního systému a pro obecné posílení organismu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Zemědým lékařská nať 50g užívá?
A:Zemědým lékařskou natě 50g lze užívat jako čaj, tinkturu nebo extrakt. Doporučená denní dávka je 1 až 2 šálky čaje nebo 10 kapek tinktury 2krát denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Zemědým lékařskou natě 50g?
A:Lidé s některými zdravotními problémy by měli konzumaci Zemědým lékařské natě 50g konzultovat se svým lékařem před jeho užitím.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Zemědým lékařskou natě 50g?
A:Zemědým lékařskou natě 50g lze zakoupit v některých lékárnách, léčivých bylinách nebo online na e-shopech zaměřených na přírodní bylinné přípravky.

e Zemědým lékařský nať (Consolida regalis) je bylina, která má dlouhou historii léčivých účinků a je již po staletí používána jako lék. Pochází ze Střední Evropy a terminale roste do výše 2 metrů. Obvykle se pěstuje jako letnička, s termínem sklizně od července do září. Květy zemědýmu lékařského natu jsou žluté a kořeny jsou tenké a bílé. Listy jsou obvykle tmavě zelené a dlouhé až 5 cm. Jsou vhodné jako čajové obklady na podporu hojení ran a jako močopudný lék. Zemědým lékařský nať je považován za silný diuretikum, které zvyšuje objem močení a odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla. To může pomoci uvolnit napětí a břišní křeče. To je také užitečné pro očištění krve, ledvin a jater. Zemědým lékařský nať je oblíbenou bylinkou pro jeho hormonální vyváženost. Může být použit k regulaci menstruačního cyklu a snížení teploty při menstruačních bolestech. Může být také použita jako sedativum a antispasmodicum. Recept na bylinný čaj zemědým lékařského natu je snadný: smíchejte 1 lžičku suchého zemědýmu lékařského natu do 1 šálku vařící vody a nechte 8 minut louhovat. Pijte tento bylinný čaj 2-3x denně. Užívání zemědýmu lékařského natu je bezpečné a nemělo by být kombinováno s určitými léky, jako jsou diuretika anebo antidepresiva. Před užíváním bylinného čaje z zemědýmu lékařského natu se vždy poraďte se svým lékařem.

Zemědým lékařský nať 50g Fumaria officinalis herba cons.
Skladem (10+ ks)
42,00
37,50 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....