Yzop lékařský nať 50g

24.6.2024

Yzop lékařský nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou příznaky, které může Yzop lékařský odstranit?
A:Yzop lékařský je znám pro své protizánětlivé, antiseptické a analgetické účinky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy, zubů a kloubů, ale také pomáhá s kožními problémy jako jsou ekzémy nebo akné.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Yzop lékařský užívá?
A:Yzop lékařský se obvykle užívá jako čaj nebo nať, kterou lze použít k inhalaci nebo aplikovat přímo na postiženou oblast.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Yzop lékařský nějaké vedlejší účinky?
A:Většinou jsou vedlejší účinky mírné a zahrnují alergické reakce, bolesti hlavy a trávicí potíže. Před použitím Yzopu lékařského byste měli konzultovat s vaším lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Yzop lékařský vhodný pro těhotné ženy a kojící matky?
A:Zatímco Yzop lékařský se obecně považuje za bezpečný pro většinu lidí, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat s lékařem před jeho užíváním.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde si mohu Yzop lékařský zakoupit?
A:Yzop lékařský nať 50g lze zakoupit v některých lékárnách, ale také na internetových obchodech prodávajících bylinné produkty. Před koupí si pozorně přečtěte recenze a zkontroluj

Yzop lékařský nať 50g je léčivou bylinou, která se v lidovém léčitelství používá po staletí. Lze ji najít také pod názvy jako ysop, hyssop nebo i indicus a huile d'hysope. Yzop lékařský je členem rodiny Lamiaceae a bylinu lze nalézt po celém světě. Má sytou vůni a lze nalézt ve formě rostliny, prášku, listů a nebo v odvaru. Yzop lékařský má mnohé léčivé vlastnosti. Například se jako přísada dodává do čajů na zažívací potíže, diabetickou nemoc nebo střevní nečistoty. Yzopový olej se používá k ošetření astmatu, infekcí a zánětů průdušek nebo nosu. Tato bylinka má též antiseptické a antibakteriální účinky a lze ji použít k hojení akné, rány, trofických vředů a ekzému. Yzopová nať je bohatá na vitamíny, včetně vitaminů A, C a K a stopových prvků, jako je hořčík a fosfor. Yzop lékařský je také bohatý na kyselinu rostlinnou, která může pomoci snižovat cholesterol a triglyceridy v krvi. Je nezbytné zdůraznit, že i když si můžete pořídit yzop lékařský, měli byste nejprve poradit s vaším lékařem, než budete užívat tento produkt, neboť se může vyskytnout interakce s jinými léky.

Yzop lékařský nať 50g Hyssopus officinalis herba cons.
Skladem (10+ ks)
35,00
31,25 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....