Vřes obecný květ 30g

19.6.2024

Vřes obecný květ 30g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to vřes obecný a jaké jsou jeho vlastnosti?
A:Vřes obecný je keřovitá rostlina s charakteristickými bílými nebo růžovými květy. Má protizánětlivé, močopudné a sedativní účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá vřes obecný květ 30g?
A:Vřes obecný květ 30g se používá především k přípravě bylinných čajů nebo odvarů. Tyto nápoje mají široké spektrum účinků, zejména na trávicí, močové a nervové systémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by měl používat vřes obecný květ 30g a pro jaké účely?
A:Vřes obecný květ 30g je vhodný pro osoby, které trpí žaludečními potížemi, problémy s močením nebo nemohou dobře spát. Jeho účinky jsou také vhodné pro osoby, které se snaží zlepšit své trávení a detoxikovat tělo.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou možné vedlejší účinky po užití vřesového květu obecného 30g?
A:Vedlejší účinky jsou velmi vzácné, ale mohou zahrnovat možné alergické reakce na byliny. Pokud se vyskytnou jakékoli problémy, je třeba neprodleně vyhledat lékařskou pomoc.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit vřes obecný květ 30g?
A:Vřes obecný květ 30g lze zakoupit v lékárnách nebo specializovaných pro

Vřes obecný, také známý jako Calluna vulgaris, je malá tráva, která je doma v severní Evropě a Asii. Jeho měkké červenohnědé větvičky a světlé listy jsou často viděny na lesních okrajích nebo vysokohorských oblastech. Vřes obecný byl dříve používán jako lék na mnoho podmínek. To je stále používáno v léčení věcí jako jsou kožní problémy, žaludeční nepohodlí a astma. Čaj z vřesu obecného se často užívá, aby si ulevil od kašle, bronchitidy a deprese. Lidé také věří, že vřes pomáhá při léčbě angíny a zažívacích problémů. Vřes obecný květ je často zaznamenáván jako léčivý prostředek v Evropské Unii. Květy tohoto druhu vřesu jsou sušeny a vysoce koncentrované, aby se poskytly pro léčebné účely. Podle nařízení EU o popisu léčivých vlastností bylin, 30 gramů vřesu obecného květu je obvykle zařazeno do léčivých prostředků. Kromě svých léčebných schopností je vřes obecný také úžasným dekorativním prvkem. Mnoho lidí s radostí přidává jeho krásné bílé květy k jejich zahradám a skalkám. Vřes je také populární mezi lidmi, kteří se krmí ptáky, protože ptáci milují obdivovat jeho jemné a voňavé listy.

Vřes obecný květ 40g Calluna vulgaris flos tot.
Skladem (10+ ks)
37,00
33,04 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....