Vodnář 50g Cévy a játra

24.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Vodnář 50g Cévy a játra?
A:Vodnář 50g Cévy a játra je bylinný přípravek určený pro podporu zdraví jater a cév.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Vodnář 50g Cévy a játra?
A:Vodnář 50g Cévy a játra se užívá perorálně, tedy ústy. Dávkování a četnost užívání je individuální a závisí na doporučení lékaře nebo farmaceuta.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Vodnář 50g Cévy a játra?
A:Vodnář 50g Cévy a játra by neměli užívat těhotné ženy, kojící matky, děti do 12 let a lidé s přecitlivělostí na některou z přísad tohoto přípravku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou nejčastější vedlejší účinky Vodnáře 50g Cévy a jater?
A:Mezi nejčastější vedlejší účinky Vodnáře 50g Cévy a jater patří nevolnost, zvracení, průjem a alergické reakce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Vodnář 50g Cévy a játra dostupný bez lékařského předpisu?
A:Ano, Vodnář 50g Cévy a játra je dostupný bez lékařského předpisu, avšak doporučuje se konzultace s lékařem nebo farmaceutem před jeho užitím.

e Vodnář 50g Cévy a játra je bylina, která byla dlouho využívána pro posílení cév a jater. Bylina má silné antioxidační a protizánětlivé účinky. Vodnář je stálezelený keř s rozvětvením, jehož listy jsou většinou ve tvaru hřebene. Jeho lodyha je většinou bílo-fialová, načervenalá nebo zelená. Květy jsou bílé a poněkud obrácené. Jako léčivá rostlina se Vodnář používá k posílení jater a cév. Napomáhá k lepšímu prokrvení periferních částí těla, což má pozitivní vliv na celkovou vitalitu. Rostlina má také silné antioxidační, protizánětlivé a antimikrobiální účinky. Vodnář je vhodný pro vnitřní užití jako čaj nebo tinktura. Pro léčebné účely se doporučuje užívat 1-2 čajové lžičky suchého prášku nebo 5-10 ml tinktury denně. Je to univerzální léčivá bylina, která může být užívána preventivně a terapeuticky. Je to všestranný prostředek pro podporu organismu při různých onemocněních.

Vodnář 50g Cévy a játra
Skladem (10+ ks)
45,00
39,13 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....