Vlčí mák červený květ 10g

29.5.2024

Vlčí mák červený květ 10g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Vlčí mák červený květ 10g?
A:Vlčí mák červený květ 10g je bylinný přípravek vyráběný z extraktu vlčího máku s obsahem 10 gramů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Vlčí mák červený květ 10g?
A:Doporučené dávkování je 1-2 tablety denně. Před použitím se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K jakým účelům se Vlčí mák červený květ 10g používá?
A:Vlčí mák červený květ 10g má protivirové, protizánětlivé a sedativní účinky. Používá se k podpoře imunitního systému, ke snížení stresu a úzkosti a ke zmírnění nespavosti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky spojené s užíváním Vlčího máku červeného květu 10g?
A:Někteří lidé mohou pociťovat ospalost a pocit únavy při užívání tohoto přípravku. Pokud se objeví nežádoucí účinky, okamžitě přestaňte přípravek užívat a poraďte se s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Vlčí mák červený květ 10g vhodný pro těhotné a kojící ženy?
A:Před použitím Vlčího máku červeného květu 10g by se těhotné a kojící ženy měly poradit s lékařem.

e Vlčí mák červený květ (Lycopsicon esculentum) je bylina s dlouhou historií lékařského použití. Jeho hlavy květů, které se sklízejí v průběhu jara až pozdního léta, jsou široce používané ve formě čaje nebo odvaru. Bylina má silnou, lehce hořkou vůni. Květy mají tmavý červený odstín a jemný chuť s lehkými krystalizovanými éterickými oleji. Květy mohou být sušeny a použity pro uchování léčebných a nutričních vlastností. Vlčí mák má tradici v alternativní medicíně, jako jsou Ayurveda a tradiční čínská medicína (TCM). Liší se také v použití jako koření v Indii, Asii a Střední Evropě. Léčivé vlastnosti vlčího máku přijímají mnoho lidí. Může pomoci potlačit bolest a zánět, snížit krevní tlak, zklidnit kašel a bronchitidu a pomoci při dopravě potravy. Mohlo by také zvýšit imunitu a účinně bojovat proti očním problémům. Při použití ve formě čaje by mohl pomoci při premenstruačním syndromu a únavě. Před použitím bude nejlepší se poradit se svým lékařem. U některých lidí může mít vlčí mák vedlejší účinky, jako je nevolnost, závratě a alergické reakce. Může také interferovat s určitými léky. Proto se ujistěte, že dávkování, které používáte, je bezpečné a optimální pro váš organismus. Vlčí mák červený květ 10g obsahuje více než 6 % minerálních látek, zejména vápník, fosfor, draslík, sodík, hořčík, železo a měď. Může také obsahovat až 4 % antioxidantů, jako je například karotenoidy. Vlčí mák červený květ 10g je skvělým zdrojem kvalitních červených květů, které poskytují příznivé léčivé vlastnosti. Použijte je na zvýšení svého zdraví a dobrého pocitu.

Vlčí mák červený květ 15g Papaver rhoeas flos cons.
nedostupné
52,00
46,43 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....