Violka trojbarevná nať 40g

2.10.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah balení violky trojbarevné nať 40g?
A:Balení obsahuje 40g sušené violky trojbarevné nať.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze použít violku trojbarevnou nať 40g?
A:Violkou trojbarevnou nať lze dochutit nejrůznější pokrmy, jako jsou saláty, omáčky, masové a zeleninové pokrmy. Může také posloužit jako přísada do bylinného čaje.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má violka trojbarevná nať nějaké léčebné účinky?
A:Viola trojbarevná je známá pro své protizánětlivé, expektorantní a antitusické účinky, které pomáhají při různých respiračních problémech. Také se používá jako přírodní lék na bolesti hlavy a menstruační potíže.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze skladovat violku trojbarevnou nať 40g?
A:Nejlepší je uchovávat violku trojbarevnou nať na suchém a chladném místě, ideálně v uzavřeném kontejneru. Takto skladovaná nať si zachová delší trvanlivost a aroma.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je violka trojbarevná nať 40g vhodná pro vegany?
A:Ano, violka trojbarevná nať je vhodná pro vegany, neobsahuje žádné produkty živočišného původu.

e Violka trojbarevná je bylinná léčiva, kterou najdete pod latinským názvem Viola tricolor. Originální ve své barvě, tento člen trávníkovité rodiny je rozšířen po celém světě. Jeho listy a květy se používají pro různé účely, včetně léčivých. Violka trojbarevná obsahuje flavonoidy, saponiny, fenolové sloučeniny, minerály a vitamíny A, B1, B2, C a K. Tato bylina má léčivé vlastnosti protizánětlivé, antialergické, antibakteriální, antiparazitické a antioxidační. Nať z geraniumu se často používá v jemném prášku nebo infuzi jako lék na respirační onemocnění, zejména astma. Prášek z této bylinky se také používá pro léčbu alergií, kožních chorob, anginy pectoris a dokonce i pro prevenci rakoviny. Violka trojbarevná prodejná v podobě čerstvé nebo sušené nati, extraktu nebo čaje. Pro spolehlivý přístup k léčivým účinkům je vhodnější užívat akreditované doplňky stravy obsahující violku trojbarevnou. Na našem trhu je k dispozici balení o hmotnosti 40 g violky trojbarevné nati s čistým bylinným extraktem, který je plně v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin. Vzhledem k naprostému bezpečí, které je Violka trojbarevná nati schopna nabídnout, může být součástí úspěšné terapie při různých zdravotních obtížích. Před použitím však doporučujeme navštívit lékaře, abyste si ověřili, jestli je tento produkt pro vás vhodný.

Violka trojbarevná (Maceška) nať 40g Violae tricolor herba cons.
Skladem (10+ ks)
30,00
26,09 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....