Turan kanadský nať 50g

24.6.2024

Turan kanadský nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Turan kanadský nať?
A:Turan kanadský nať je přírodní doplněk stravy v podobě sušených bylin z rostliny Echinacea purpurea, která má prokazatelně imunitu posilující účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Turan kanadský nať?
A:Doporučuje se užívat 1 až 2 gramy Turan kanadské naťi denně. Může se konzumovat samostatně nebo přidávat do čajů, smoothies, jogurtů nebo jiných jídel.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho je Turan kanadský nať vhodný?
A:Turan kanadský nať je vhodný pro dospělé osoby, které chtějí podpořit svůj imunitní systém a zlepšit celkovou kondici organismu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky Turan kanadské naťi?
A:Užívání Turan kanadské naťi je obecně považováno za bezpečné, avšak u citlivých jedinců může způsobit alergické reakce. Před užíváním se vždy poraďte se svým lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde je možné zakoupit Turan kanadskou nať?
A:Turan kanadskou nať je možné zakoupit v různých prodejnách s přírodními produkty, ale také v internetových obchodech specializujících se na tento typ výrobků.

ský Turan kanadský nať 50g je léčivou bylinou. Pochází z Kanady a je vysoká asi 2 metry. Jeho květy jsou žlutooranžové a syté sladce vonící. Je využíván hlavně pro svůj sedativní účinek. Lidé ho užívají pro relaxaci, odstranění napětí a úzkosti. Jako čaj se používá ke snížení horečky, ke snížení bolesti a migrény. Používá se také k léčbě hlubokého kašle a astmatu. Turan kanadský má také některé další léčebné účinky. Pomáhá bojovat proti stresu a únavě, zmírňuje deprese, křeče a bolesti svalů. Může být užitečný také při léčbě nemocí ledvin a jater. Mezi další pozitivní účinky patří zlepšení trávení a imunitního systému. Turan kanadský nať 50g je vhodný pro přípravu čajů, nálevů a infuzí. Kombinací s jinými bylinkami lze dosáhnout ještě silnějších účinků. Najdete ho v mnoha herbářích a lékárnách.

Turan kanadský nať 50g Erigeron canadensis herba cons.
Skladem (10+ ks)
39,00
34,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....