Topolovka růžová květ 20g

30.11.2023

Topolovka růžová květ 20g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vlastnosti topolovky růžové květu 20g?
A:Topolovka růžová je bylina s příjemnou vůní a chutí. Květy se používají především jako ingredience v tradiční čínské medicíně a také jako přísada do kosmetiky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá topolovka růžová květu 20g?
A:K topolovce růžové se nejčastěji přistupuje jako ke klasickému čaji - zalijeme ji vroucí vodou a necháme louhovat několik minut. Může být také přidána jako koření do vařeného rýže, škrobu nebo omáčky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní přínosy topolovky růžové květu 20g?
A:Topolovka růžová obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek, jako jsou flavonoidy, vitaminy a minerály. Má protizánětlivé, antioxidační, diuretické a laxativní účinky. Pomáhá také snižovat hladinu cholesterolu a krevního tlaku a podporuje správnou funkci trávicího systému.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká varování spojená s užíváním topolovky růžové květu 20g?
A:Při použití topolovky růžové je třeba dbát na míru konzumace, neboť vysoké dávky mohou mít negativní účinky na naše zdraví. Dále se nedoporučuje užívání během těhotenství a kojení ani u lidí s nízkým

e Topolovka růžová květ (Rosa canina) je jednoletá letní bylinka, pro něž je typická trnitá vinná réva, jejíž květy a plody jsou velmi výživné. Topolovka růžová květ se řadí mezi nejběžnější byliny a jeho léčitelské vlastnosti byly známé už od starověku. V tradiční medicíně se topolovka růžová květ často používá pro posílení imunitního systému. Květy obsahují vitamíny A, C, E a K a také veškeré flavonoidy potřebné pro dobrý stav imunitního systému, jako jsou sloučeniny kvercetin, kaempferol a quercetin. Květy jsou také bohaté na minerály, včetně draslíku, hořčíku, železa a fosforu. Topolovka růžová květ má také antioxidační vlastnosti, které pomáhají bojovat proti volným radikálům a starání se o zdravé buňky. Také se obecně předpokládá, že květy mají účinky proti stresu, protože mají schopnost snižovat hladinu kortizolu v krvi. Je důležité si uvědomit, že topolovka růžová květ může být užitečná pro vaše zdraví, ale měli byste o těchto léčivých účincích diskutovat se svým lékařem. 20 g topolovky růžové květu je doporučená denní dávka.

Topolovka růžová květ řez. 20g Malvae arboreae flos cons.
Skladem (10+ ks)
36,00
31,30 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....