Střelec 50g

18.5.2024

Střelec 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Střelec 50g?
A:Střelec 50g se používá k dezinfekci rukou. Naneste malé množství na dlaně a rozetřete do sucha.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Obsahuje Střelec 50g alkohol?
A:Ano, Střelec 50g obsahuje 70% alkoholu, který účinně dezinfikuje povrchy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být Střelec 50g použit na jiné povrchy než ruce?
A:Není doporučeno používat Střelce 50g na jiných površích než na rukou. Pokud je potřeba dezinfikovat jiné povrchy, doporučujeme použít jiný typ dezinfekce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Střelec 50g vhodný pro citlivou pokožku?
A:Střelec 50g není vhodný pro citlivou pokožku, protože obsahuje alkohol, který může vyvolat podráždění pokožky. Pokud máte citlivou pokožku, doporučujeme použít jiný typ dezinfekce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak často by měl být Střelec 50g používán?
A:Střelec 50g by měl být používán vždy, když si dotýkáte cizí povrchy nebo předměty, před jídlem a po použití toalety. Doporučuje se používat dezinfekci co nejčastěji, aby se minimalizovala šance na infekce.

e Střelec 50g (Verbascum thapsus) je vytrvalá rostlina z čeledi hluchavkovité. Má hustou, skromnou korunu květů s velkými, žlutými lístky. Květy mají typickou, téměř kopinatou formu. Obvyklá výška stonků je 30–50 cm a všechny listy se odchylují od centra stonku. Střelec má celou řadu léčivých účinků. Přípravek obsahuje látky jako kumariny, esenciální oleje, kyanogenní glykosidy, saponiny a antrakinonové deriváty. Díky tomu působí na tělo jako antiseptikum, hemostatikum, antidiabetikum, analgetikum a imunostimulans. Používá se také k léčbě astmatu, kožních onemocnění, virových infekcí a dokonce i epilepsie. Užívání střelce by mělo být vždy pod dohledem lékaře nebo lékárníka. Před užíváním byste se měli poradit i se svým lékařem, abyste zajistili, že bude správně připravena. Uchovávejte ji na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Je důležité si uvědomit, že střelec byl léčivou rostlinou již po mnoho století a jeho léčivé účinky jsou stále obdivovány. Pro jeho plný potenciál by však mělo být vždy dodržováno nařízení EU o popisu léčivých vlastností bylin. Střelec se může užívat ve formě odvarů, macerátů, tinktur, past, pleťových vod a dokonce i jako čaj. Může být užíván jak interně, tak externě a je velmi účinný. Stačí jeden čajový sáček na den pro žádoucí léčebný účinek.

Střelec 50g Posílení pohybového systému
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....