Senna list 30g(20x1,5g)

21.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Senna list 30g (20x1,5g)?
A:Senna list se používá k podpoře trávení a ke zmírnění zácpy. Jednu sáček nebo čajovou lžičku sennových listů zalijte šálkem vroucí vody a nechte louhovat 5-10 minut. Pak přeceďte a vypijte.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Senna list způsobit nežádoucí účinky?
A:Ano, Senna list může způsobit nežádoucí účinky, jako jsou průjem, křeče v břiše, nevolnost a zvracení. Dále pro těhotné a kojící ženy není doporučeno užívání Senna listu, protože může negativně ovlivnit plod nebo dítě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik času trvá, než Senna list začne působit?
A:Účinky Senna listu se obvykle projeví během 6-12 hodin po užití. Je důležité dodržovat doporučené dávkování a nepřekračovat denní dávku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Senna list vhodný pro vegetariány a vegany?
A:Ano, Senna list je vhodný pro vegetariány a vegany, protože se jedná o přírodní produkt bez živočišných složek.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze Senna list užívat dlouhodobě?
A:Užívání Senna listu by mělo být krátkodobé a omezené na použití při zácpě. Pokud se problémy s trávením opakují, doporučuje se kontaktovat lékaře, aby se zjistila příčina a zvolila vhod

. Senna list (Cassia angustifolia) Senna list je jednou z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších bylin ve světě. Je to rodný druh z Egypta, který se stal populární po celém světě. Senna list je expektorans, což znamená, že má schopnost uvolnit hlen. Může se používat ke stimulaci trávicího traktu a pro vylučování vody a tekutin. Senna list je obvykle prodáván ve formě prášku nebo listu. Obsahuje laxativum sennosidy, které jsou účinné látky pro snížení nadýmavosti, zmírnění křečí a zlepšení trávení. Může se použít k léčbě zácpy nebo žaludečních potíží. Senna list 30g(20x1,5g) je extrakt z listových částí rostliny Cassia angustifolia. Listy senny obsahují sennosidy, které mají pomoci odvodněním trávicího systému, což přispívá k úlevě od zácpy. Ve skutečnosti může být senna list dobrou volbou pro přírodní trávení a hydrataci těla. Ačkoli existují určité náznaky, že použití Senna listu může být prospěšné pro trávicí systém, tyto informace nemohou být jako uznávány jako provedení lékařského výzkumu. Obecně se doporučuje používat sennu list s opatrností. Před užitím by měl pacient získat radu od lékaře.

Senna list 30g(20x1,5g) Cassia senna folium plv.
Skladem (10+ ks)
39,00
33,91 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....