Schizandra (Klanopraška) plod

14.6.2024

Schizandra (Klanopraška) plod

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Schizandra (Klanopraška) plod?
A:Schizandra (Klanopraška) plod je plod rostliny Schisandra chinensis, který se používá v tradiční čínské medicíně jako adaptogen a tonikum.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní účinky Schizandra (Klanopraška) plodu?
A:Schizandra (Klanopraška) plod má mnoho účinků, jako například podporu imunitního systému, zlepšení trávicí funkce, antioxidační účinky a podporu kognitivních funkcí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Schizandra (Klanopraška) plod užívá?
A:Schizandra (Klanopraška) plod se může užívat ve formě sušených plodů, extraktů, kapslí nebo tablet. Doporučená dávka se liší podle jednotlivých výrobců a produktů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Schizandra (Klanopraška) plod nějaké vedlejší účinky?
A:Schizandra (Klanopraška) plod je obecně dobře snášen a nemá žádné známé vedlejší účinky, pokud se dodržuje doporučená dávka.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Schizandra (Klanopraška) plod?
A:Schizandra (Klanopraška) plod je k dostání v obchodech s přírodními produkty, bylinných lékárnách a na internetu. Je důležité zkontrolovat kvalitu produktu a výrobce před nákupem.

ového článku Schizandra (Klanopraška) plod je bylina, která pochází z oblastí Číny, Koreje a Ruska, a je jednou z několika divoké formy Kladonie semena. Tato bylina je bohatá na látky, které se používají v medicíně, a proto se pro léčebné účely nazývá "čínská elixír života". Schizandra plod je malá, nepravidelná bobule s dlouhým klíčkem na vrcholu. Přírodu lze získat z drcených semen nebo ve formě tinktury. Schizandra má příznivé účinky na lidské zdraví. Prokazuje se, že má antioxidační vlastnosti, pomáhá udržovat pevnou paměť a stabilní mysl a bojuje proti stresu a depresi. Schizanda plod také pomáhá stimulovat imunitní systém a podporuje energii a vitalitu. Může podporovat metabolismus, čistit játra, snižovat cholesterol a mírně potlačovat pocity hladu. Dále může být použita k léčbě zánětu, zastavení krvácení a ke zmírnění problémů s trávením. Samozřejmě, aby byly uznány tyto léčivé vlastnosti, je nutný vědecký výzkum. Než si vezmete schizandru jako látku, je důležité si uvědomit, že to může mít vedlejší účinky, jako je alergická reakce. Pokud začnete cítit neobvyklé symptomy, doporučujeme se poradit s lékařem. Vzhledem k tomu, že Schizanadra je velmi silný lék, je zásadní používat ho ve správné dávce a pod dohledem odborníka. Přestože je Schizandra plod tradiční bylina, je vždy lepší se poradit s odborníkem na výživu nebo lékařem před jeho užíváním.

Schizandra (Klanopraška) plod 50g Schizandra chinensis fructus tot.
Skladem (10+ ks)
84,00
75,00 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....