Santalové (Santal bílý) dřevo řez. Santalum album lignum cons.

9.12.2023

Santalové (Santal bílý) dřevo řez. Santalum album lignum cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co jsou Santalové (Santal bílý) dřevo řez?
A:Santalové (Santal bílý) dřevo řez je produkt získaný z kořene a kmene Santalum album, což je strom původem ze subtropických oblastí Indie, Indonésie a Austrálie.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Santalové (Santal bílý) dřevo řez?
A:Santalové (Santal bílý) dřevo řez se používá především v kosmetickém průmyslu k výrobě parfémů, vonných olejů, mýdel a krémů. Je také používán v tradiční indické medicíně jako lék na různá onemocnění, například na horečky, infekce a záněty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Santalové (Santal bílý) dřevo řez získává?
A:Santalové (Santal bílý) dřevo řez se získává řezáním kořene a kmene Santalum album. V důsledku toho se uvolňují aromatické látky, které jsou poté sbírány a zpracovávány.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou vedlejší účinky používání Santalového (Santal bílého) dřeva řez?
A:Používání Santalového (Santal bílého) dřeva řez obvykle nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Pokud však dojde k alergické reakci, mohou se vyskytnout symptomy jako svědění, otok a zarudnutí kůže. V takovém případě je vhodné pou

e Santalové dřevo (Santalum album lignum cons.) je užitečným rostlinným produktem osvědčeným pro léčebné účely díky obsahu účinných látek, jež působí na lidské tělo. Fialové květy a listy tohoto stromu, který se vyskytuje v oblastech Asie a Austrálie, jsou tradiční součástí ayurvédských léčiv a indické medicíny. Santalové dřevo je léčivá rostlina s odhadovanou dobu životnosti 25 let hodičky. Vzhledem k tomu, že je velmi obtížné je sehnat v čisté formě, bývá prodáváno jako řezané dřevo nebo prášek. Mezi účinky tohoto lignu patří: - Sedativní účinky: Santalové dřevo uvolňuje stres, zmírňuje úzkost a usnadňuje relaxaci. - Antibakteriální účinky: Tento produkt má schopnost bojovat proti patogenním bakteriím a bránit proti infekcím. - Protizánětlivé účinky: Santalové dřevo zmírňuje zánětlivé procesy, proto je populární mezi lidmi se sklonem ke zvýšené teplotě. - Stimulační účinek: Santalové dřevo urychluje metabolismus, stimuluje lymfatický oběh a posiluje imunitu. To poskytuje silnou ochranu proti onemocněním. - Léčebné účinky: Lignum cons lože vykazuje silné antioxidační účinky, které mohou pomoci s nachlazením, horečkou, infekcemi dýchacího ústrojí a některými kůžňmi poruchami. Santalové dřevo má dlouhou historii a bylo vždy exoticky ceněné. Kromě toho, že je univerzální léčivá bylina, je také hojně využívána jako parfém, čaj a hojivý olej. Používá se také ve farmaceutickém průmyslu k výrobě léků na léčbu respiračních infekcí, kožních chorob, duševních poruch nebo bolesti.

Santalové (Santal bílý) dřevo řez. Santalum album lignum cons.
nedostupné
552,00
480,00 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....