Rýma a nachlazení 100ml

29.5.2024

Rýma a nachlazení 100ml

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Rýma a nachlazení 100ml?
A:Rýma a nachlazení 100ml je přípravek určený k léčbě rýmy a nachlazení u dospělých a dětí od 6 let.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké složky obsahuje Rýma a nachlazení 100ml?
A:Rýma a nachlazení 100ml obsahuje kombinaci účinných látek paracetamolu, fenylefrinu a chlorfenaminu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Rýma a nachlazení 100ml?
A:Rýma a nachlazení 100ml se užívá perorálně a dávkování závisí na věku a hmotnosti pacienta. Doporučená dávka pro dospělé je 10 ml každých 4-6 hodin, maximálně však 40 ml za den.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K jakým vedlejším účinkům může dojít při užívání Rýma a nachlazení 100ml?
A:Mezi nejčastější vedlejší účinky patří ospalost, zmatenost, sucho v ústech a nevolnost. Vzácně také může dojít ke kopřivce či zvýšení krevního tlaku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Rýma a nachlazení 100ml vhodný i pro těhotné ženy a kojící matky?
A:Před užitím Rýmy a nachlazení 100ml by se těhotné ženy a kojící matky měly poradit s lékařem. Vzhledem k obsahu paracetamolu a fenylefrinu může být přípravek kontraindikován v některých fázích těhotenství a kojení.

Rýma a nachlazení 100ml je přírodní léčivá směs, která se skládá ze sedmi různých rostlin a kořenů. Tyto byliny mají schopnost přirozeně a účinně občasně bojovat s rýmou a nachlazením. Tato směs obsahuje: • Eukalyptus - má antiseptické vlastnosti, které mají blahodárný účinek na dýchací cesty, když se užívají topicky nebo přes inhalaci. • Harpagophytum procumbens - poskytuje úlevu od bolesti a zánětlivého procesu v dýchacích cestách. • Betula alba - má močopudné účinky, které urychlují odstranění tekutin z těla poté, co se zahromadily kvůli opuchu. • Glycyrrhiza glabra - je známá pro svůj schopný uklidnit kašel, jakož i rozproudit hlen v průduškách. • Inula helenium- má schopnost bojovat proti zánětu v dýchacích cestách. • Angelica archangelica - navíc s antiseptickými a protizánětlivými vlastnostmi má také antioxidační účinek, který pomáhá udržet dýchací cesty zdravé. • Thymus vulgaris - je silným antiseptikem, který bojuje proti virům. Tato směs je užitečná při úlevě od občasných nachlazení a rýmy. Použijte ho, abyste zmírnili záněty, zlepšili dýchání, zvládli dýchací potíže a zmírnili záněty nosu a hrdla.

Rýma a nachlazení 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....