Rozchodnice růžová kořen 50g

21.5.2024

Rozchodnice růžová kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to rozchodnice růžová kořen 50g?
A:Rozchodnice růžová kořen 50g je sušený kořen rostliny rozchodnice růžové, který je tradičně používán jako léčebné a bylinné prostředky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se rozchodnice růžová kořen používá?
A:Rozchodnice růžová kořen se nejčastěji používá k přípravě čaje. Stačí nabrat jednu čajovou lžičku sušeného kořene na jeden šálek vroucí vody a nechat louhovat 10-15 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky rozchodnice růžové kořene na lidský organismus?
A:Rozchodnice růžová kořen má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus, mezi něž patří například podpora trávení, protizánětlivé účinky, snižování stresu a úzkosti, podpora imunitního systému a další.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení při užívání rozchodnice růžového kořene?
A:Ano, v případě těhotenství a kojení by se rozchodnice růžová kořen neměla užívat. Rovněž by se neměla užívat v případech, kdy má pacient nějakou známou alergii na tuto bylinu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit rozchodnici růžovou kořen a jaká je jeho cena?
A:Rozchodnice růžová kořen 50g lze zakoupit například v bylinkářstvích, lékárnách nebo

Rozchodnice růžová (Sedum spectabile) je bylina, která je oblíbená pro svou dekorativnost. Kořen rozchodnice růžové je cenným léčivem užívaným po staletí a je dostupný v potravinách jako sušený kořen, ve formě prášku nebo kapslí. Sušený kořen rozchodnice růžové má silné léčivé účinky, které mohou pomoci snížit krevní tlak, soustředit se na úspěchy a ulevit od nevolnosti, stejně jako problémy trávení. Kromě toho, zlepšuje rozchodnice růžová imunitní funkce, pomáhá na alergické reakce a navíc je vhodná pro starší osoby. Řešením odvarů z kořene rozchodnice růžové je podpora oslabeným tkáním a podporované jsou hlavně ledvinné funkce. Užívání této byliny může pomoci tělu lepší detoxikaci a regulaci hormonální rovnováhy. Užívání rozchodnice růžové musí být v souladu s nařízením EU o popisu léčivých vlastností bylin. Doporučená dávka 50g sušeného kořene rozchodnice růžové se rozpustí ve sklenici vody a pije se ráno na lačno. Tato bylina by se měla užívat s opatrností, protože vyšší dávky mohou způsobit nežádoucí účinky, jako jsou bolesti hlavy a zvracení.

Rozchodnice růžová kořen (rhodiola) 50g Rhodiola rosea radix cons.
Skladem (10+ ks)
159,00
141,96 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....