Rooibos green (Zelený) 40g

19.6.2024

Rooibos green (Zelený) 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Rooibos green (Zelený) a čemu se používá?
A:Rooibos green (Zelený) je druh rooibosu, který se na rozdíl od klasického červeného rooibosu nefermentuje. Používá se jako nápoj pro své blahodárné účinky na organismus.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní přínosy Rooibos green (Zelený)?
A:Rooibos green (Zelený) obsahuje velké množství antioxidantů, které pomáhají snižovat hladinu škodlivých volných radikálů v těle. Díky tomu má pozitivní vliv na imunitu, regulaci krevního tlaku a snižování stresu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje Rooibos green (Zelený)?
A:Příprava Rooibos green (Zelený) je velmi jednoduchá. Stačí zalít vroucí vodou (ideálně teplota kolem 90°C) a nechat louhovat cca 5-10 minut. Lze ho také ochutit medem, citronem nebo ovocem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je rozdíl mezi Rooibos green (Zelený) a klasickým červeným rooibosem?
A:Rooibos green (Zelený) se na rozdíl od klasického červeného rooibosu nefermentuje, což znamená, že uchovává více svých přírodních složek a antioxidantů. Má také jemnější chuť a nižší obsah třtinového cukru.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Rooibos green (Zelený) vhodný pro děti?
A:Ano, Rooibos green (Zelený) je vhodný i pro děti. Díky své

Rooibos Green (Zelený) 40g je bylinné léčivo pocházející z Rooibosových keřů, které rostou jen v africké Republice Jihoafrická. Má intenzivní, nasládlou chuť a je proslulá svou unikátní vůní. Rooibos Green (Zelený) nabízí rozmanité léčivé účinky a je obzvláště užitečný při léčbě některých zdravotních problémů. Prospívá zejména srdci a krevnímu oběhu, protože obsahuje hořčiny, vitamíny A a C a malé množství železa. Umožňuje relaxaci a pomáhá při léčbě stresu, protože je účinným zklidňujícím prostředkem. Dále posiluje imunitní systém a zabraňuje pocení. Také je vhodný pro lidi trpící alergiemi a astmatem, protože snižuje hladinu histaminu. Je také bohatý na antioxidanty a flavonoidy, což pomáhá chránit před volnými radikály. Pokud se užívá perorálně, může mít preventivní účinky proti rakovině a dalším nemocem. Rooibos Green (Zelený) je snadno připravitelný a může se použít ve formě nálevu, čajového koncentrátu nebo sypaného čaje. Doporučuje se užívat dvě až tři šálky každý den.

Rooibos green (Zelený) 40g(20x2g) Aspalathus linearis green herba cons.
Skladem (10+ ks)
52,00
46,43 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....