Řebříček obecný květ 40g

21.5.2024

Řebříček obecný květ 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní přínosy řebříčku obecného květu 40g?
A:Řebříček obecný květ 40g má protizánětlivé a protikřečové účinky, podporuje trávicí systém a může pomoci při menstruačních potížích.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je způsob použití řebříčku obecného květu 40g?
A:Řebříček obecný květ 40g se může užívat jako čaj, tinktura nebo koupel.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení či vedlejší účinky spojené s užíváním řebříčku obecného květu 40g?
A:Osoby trpící alergií na složky řebříčku by měly užívání konzultovat s lékařem. V případě nežádoucích účinků, jako jsou bolesti žaludku či průjem, je vhodné užívání přerušit.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je řebříček obecný květ 40g vhodný pro těhotné ženy nebo kojící matky?
A:Vzhledem k nedostatku dostatečných studií by měly těhotné ženy a kojící matky užívání konzultovat s odborníkem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je skladovací režim řebříčku obecného květu 40g?
A:Řebříček obecný květ 40g by měl být skladován v suchu a chladu, při teplotě do 25 °C.

e Řebříček obecný (Hypericum perforatum) je trvalka z čeledi Hypericaceae, která dosahuje výšky až 40 cm. Má široce eliptické až obvejčité listy s perforací a drobnými cípy, které se na líci lesknou. Ve skupině od 20 do 50 cm rostou na stonku velké, žluté, okrouhlé květy o průměru 4-5 mm, které se nacházejí po stranách stonků. Plodem jsou drobná, tmavě hnědá semena. Řebříček se ve většině zemí pěstuje jako bylina a jeho květy se používají k výrobě léčivého čaje nebo tinktury. Květy řebříčku poskytují léčivé účinky, které mohou být užitečné pro léčbu mnoha podmínkách. Mohou například napomoci v léčbě deprese, úzkosti a anksiozity. Květenství řebříčku může také pomoci snížit vyrážky, zlepšit trávení a zlepšit imunitní systém. Léčivé účinky řebříčku se nedají přesně vyložit. Ve skutečnosti jeho účinek je několik, včetně anti-bakteriálního, protizánětlivého a antidepresivního účinku. Také přechází do těla jako antioxidant a poskytuje tonizační účinek, který pomáhá stimulovat a posílit nervovou soustavu. Řebříček obecný květ 40g můžete použít k přípravě léčivého čaje nebo tinktury. Květy jsou inspirací pro výrobu léčebných přípravků, které byly testovány po tisíce let. Mají blahodárné účinky na nervovou soustavu a další tělesné systémy, které mohou pomoci ve všech etapách nemoci a omezit trápení spojené s psychickými a fyzickými chorobami.

Řebříček obecný květ 40g Millefolii achillea flos cons.
Skladem (10+ ks)
31,00
27,68 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....