Řebříček květ 30g(20x1,5g)

21.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho trvá, než se řebříček květ projeví?
A:Účinky řebříčku květu se mohou projevit po několika hodinách až dnech pravidelného užívání.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může řebříček květ pomoci při celulitidě?
A:Ano, řebříček květ se často používá jako součást přípravků určených k redukci celulitidy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je řebříček květ vhodný pro těhotné ženy?
A:Před užitím řebříčku květu by těhotné a kojící ženy měly konzultovat s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jakým způsobem se řebříček květ nejlépe užívá?
A:Řebříček květ se nejčastěji užívá ve formě čajů nebo tinktur. Doporučuje se užívat podle doporučení na obalu přípravku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má řebříček květ nějaké vedlejší účinky?
A:Někteří lidé mohou mít přecitlivělost na řebříček květ. Doporučuje se užívat s opatrností a nepřekračovat doporučenou dávku.

ový Řebříček květ (Hypericum perforatum) je jednoletá bylina s tmavou modrofialovou barvou a vystupujícími úzkými květy. Roste především na loukách, skalnatých místech, pastvinách a u cest. Vyskytuje se od května do srpna. Řebříček byl dříve součástí náboženských obřadů a to především pro jeho léčivé vlastnosti. Často byl také využíván k odstranění mágických sil a duchů. Léčivé vlastnosti řebříčku se založení na obsahu fenolových sloučenin a flavonoidů. Obsahuje flavonoidy hyperosid a rutin, tymiánové výtažky, antokyany a další bioaktivní látky. Řebříčkový čaj se používá k léčbě depresí, úzkostí, stresu, nespavosti, nízké energie, revmatismu a bolesti hlavy. Používá se k výplachu očí, k léčení červených očí a k uvolnění napětí očních svalů. Čaj z řebříčku se také používá k úlevě od bolesti, jako je migréna a artritida. Řebříček květ (Hypericum perforatum) je dostupný ve formě prášku nebo čaje. Tento produkt je vyroben z čerstvých a sušených květenství řebříčku a je balen v papírovém sáčku ve velikosti 30g, který obsahuje 20x1,5g jednotlivých dávek. Je důležité poznamenat, že požití řebříčku v mírné dávce dovolené regulací EU je bezpečné. Nicméně, před použitím byste měli poradit se svým lékařem.

Řebříček květ 30g(20x1,5g) Millefolii achillea flos plv.
Skladem (10+ ks)
35,00
30,43 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....