Rdesno truskavec nať 50g

24.6.2024

Rdesno truskavec nať 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Rdesno truskavec nať 50g?
A:Rdesno truskavec nať 50g je přírodní produkt, který se získává sušením a mletím rostliny rdesno truskavce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Rdesno truskavec nať 50g?
A:Rdesno truskavec nať 50g se používá k přípravě nálevů a čajů, které mají pozitivní vliv na trávicí soustavu a zlepšují trávení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může být Rdesno truskavec nať 50g škodlivý pro zdraví?
A:Pokud se dodržuje doporučené dávkování, Rdesno truskavec nať 50g není škodlivý pro zdraví. Nicméně, před použitím byste měli konzultovat s lékařem, obzvláště pokud máte nějaké zdravotní problémy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Rdesno truskavec nať 50g?
A:Rdesno truskavec nať 50g lze zakoupit v lékárnách a specializovaných obchodech s bylinkami a přírodními produkty.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho lze skladovat Rdesno truskavec nať 50g?
A:Rdesno truskavec nať 50g lze skladovat nejlépe v suchu a temnu až do data uvedeného na obalu.

Rdesno truskavec nať (50g) je často využívanou bylinou ve zdravotnictví tím lidé po celém světě. Tato rostlina pochází z východní Evropy a byla známa už v antice. Dnes lze tento druh byliny nalézt v lesích, loukách a na pastvinách v Evropě, Asii a Severní Americe. Rdesno truskavec nať má mnoho léčivých vlastností. Obsahuje fytonutrienty, antioxidanty a vitaminy C a A, které poskytují určitou ochranu našemu tělu. Tato bylina je také bohatá na minerály, jako je vápník, draslík a železo. Některá účinky rdesna truskavce natě zahrnují: -Podporuje zdravý imunitní systém: Kvůli své schopnosti stimulovat produkci leukocytů může rdesno truskavec nať pomoci posílit imunitní systém. -Může pomoci při zánětlivých onemocněních: Kyselina quercetin obsažená ve rdesnu truskavci nať může redukovat zánět a pomoci obnovit normální funkci střev, jater a ledvin. -Může snížit riziko vzniku některých onemocnění: Rdesno truskavec nať může snížit riziko vzniku srdečních chorob, diabetu a rakoviny díky anti-oxidačním účinkům svých složek. Aby člověk mohl využívat léčivé vlastnosti rdesna truskavce natě, doporučuje se ho konzumovat 1-2 ml třikrát denně po dobu tří měsíců. Pokud však máte vážné potíže nebo jste těhotná, měli byste se nejprve poradit s odborníkem na výživu nebo lékařem.

Rdesno truskavec nať 50g Polygoni avicularis herba cons.
Skladem (10+ ks)
35,00
31,25 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....