Rdesno Hadí kořen 50g

19.6.2024

Rdesno Hadí kořen 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Rdesno Hadí kořen?
A:Rdesno Hadí kořen je bylinný přípravek z kořenů rostliny Rdesno hadí, která se tradičně používá v bylinné medicíně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Rdesno Hadí kořen?
A:Rdesno Hadí kořen se užívá jako nálev nebo infuze. Pro přípravu nálevu stačí zalít 1-2 čajové lžičky kořene vroucí vodou a nechat louhovat 10-15 minut. Infuze se připravuje stejným způsobem, ale nechává se louhovat déle, obvykle 4-6 hodin.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu se Rdesno Hadí kořen používá?
A:Rdesno Hadí kořen se používá k podpoře imunitního systému, ke snížení horečky, ke zmírnění bolesti v krku a při respiračních potížích, jako jsou kašel, rýma a nachlazení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Rdesno Hadí kořen?
A:Rdesno Hadí kořen by neměli užívat těhotné a kojící ženy, děti do 12 let a lidé s alergií na kořenovou zeleninu. Také by se neměl užívat v případě, že berete jiné léky, zejména antikoagulancia a imunosupresiva.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat Rdesno Hadí kořen?
A:Rdesno Hadí kořen by měl být skladován v suchu, tmavém a chladném prostředí, ideálně v uzavřené nádobě. Po otevření by se měl spotře

Rdesno Hadí kořen 50g (Zigadenus glaucus) je bylina, která roste v horských oblastech Severní Ameriky. Jako léčivá rostlina se tradičně používá k léčení trávicích problémů, revmatismu a chronické únavy. Obsah bílkovin a vlákniny v tomto kořeni způsobuje, že jeho lidové medicínské vlastnosti byly prokázány. Lidé ve Spojených státech často užívají Rdesno Hadí kořen 50g jako doplněk stravy, aby se vyhnuli rušení trávicího traktu. Rozmanité polyfenoly obsažené v tomto kořeni mají antioxidační vlastnosti a mohou pomoci preventivním nemocím, jako je rakovina. Díky svým relaxačním vlastnostem se tato bylina často používá k léčbě revmatismu. Rdesno Hadí kořen 50g se také více používá k léčbě diabetických a hormonálních poruch. Rostlina má také blahodárné účinky na kardiovaskulární systém a může pomoci snížit krevní tlak. Lidé se slabou imunitou mohou také využívat příznivých účinků tohoto kořene. Vzhledem k širokému spektru zdravotních přínosů je Rdesno Hadí kořen 50g užíván s bezpečností po celém světě. Nicméně, lidé, kteří trpí alergickými reakcemi, se mohou vyhnout používání Rdesna Hadího kořene nebo se nejprve poraďte se svým lékařem.

Rdesno Hadí kořen 50g Polygonum bistorta radix cons.
Skladem (10+ ks)
68,00
60,71 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....