Rakytník s pohankou a šípkem

24.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to rakytník s pohankou a šípkem?
A:Rakytník s pohankou a šípkem je přírodní doplněk stravy, který kombinuje extrakt z rakytníku řešetlákového, pohankové klíčky a šípky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy konzumace rakytníku s pohankou a šípkem?
A:Rakytník s pohankou a šípkem může podpořit imunitu, trávení a kardiovaskulární zdraví. Obsahuje také množství antioxidantů, díky čemuž může pomoci chránit tělo před stresujícími volnými radikály.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se rakytník s pohankou a šípkem užívá?
A:Doporučené dávkování se může lišit v závislosti na výrobci a konkrétním produktu. Většinou se však doporučuje užívat 1-2 kapsle denně po jídle.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení v konzumaci rakytníku s pohankou a šípkem?
A:Lidé s citlivým žaludkem by měli být opatrní, protože rakytník může být dráždivý na trávicí systém. Také lidé s alergií na boky nebo plody by měli být opatrní při užívání produktu obsahujícího šípky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit rakytník s pohankou a šípkem?
A:Rakytník s pohankou a šípkem lze zakoupit v obchodech s přírodními dopl

e Rakytník s pohankou a šípkem (Hippophae rhamnoides) je rozšířená bylina, která pochází z Evropy, Asie a části Severní Ameriky. Rakytníkový olej patří mezi nejbohatší přírodní zdroje vitaminu E a vitamínu A. Listy, které jsou malé a tmavězelené, se skládají ze šesti dvojitých pérek. Květy jsou malé, žlutozelené a žluté barvy. Plody rakytníku jsou jasně červené bobule, které mají malé semínka uložená v pastovité dužině. Rakytník je obzvláště ceněn pro své tradiční léčivé účinky. Tento lék byl tradičně používán na podporu trávení a imunitního systému a má také protizánětlivé účinky. Byliny mohou být také použity na podporu vytrvalosti a obranyschopnosti organismu. Tento specifický druh rakytníku se smíšeným semínkem je používán pro jeho unikátní léčebné účinky. Pohanka a šípky jsou oblíbené pro zesílení stávajících léčebných vlastností rakytníku. Forma smíšených semen může pomoci posilovat obranné mechanizmy organismu a podpořit trávení, stejně jako jeho léčebné účinky. Pokud potřebujete doplnit svůj jídelníček o cenné léčivé složky, můžete si nakoupit rakytník s pohankou a šípkem. Při jeho používání je důležité respektovat pokyny na obalu a mělo by se vyhnout jakémukoli použití, které by bylo v rozporu s nařízeními EU týkajícími se popisu léčivých vlastností bylin.

Rakytník s pohankou a šípkem 40g(20x2g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
53,00
46,09 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....