Puškvorec obecný oddenek 50g

3.6.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Puškvorec obecný oddenek 50g?
A:Puškvorec obecný oddenek 50g je přírodní doplněk stravy, který se vyrábí z oddenků rostliny puškvorce obecného.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze Puškvorec obecný oddenek 50g užívat?
A:Puškvorec obecný oddenek 50g se nejčastěji užívá jako čaj. Dvě lžičky sušeného oddenku se zalijí šálkem vařící vody a nechají se louhovat 10-15 minut.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky Puškvorce obecného pro zdraví?
A:Puškvorec obecný má řadu pozitivních účinků na lidské zdraví. Například podporuje trávení, posiluje imunitní systém, snižuje hladinu cukru v krvi a má protizánětlivé účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení při užívání Puškvorce obecného oddenku 50g?
A:Neexistují žádná známá omezení při užívání Puškvorce obecného oddenku 50g. Přesto je však vhodné poradit se s odborníkem před zahájením užívání přípravku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Puškvorec obecný oddenek 50g vhodný pro vegetariány a vegany?
A:Ano, Puškvorec obecný oddenek 50g je vhodný pro vegetariány a vegany, neobsahuje žádné živočišné produkty ani složky.

Puškvorec obecný oddenek (Sagittaria sagittifolia) je bylina, která se používá pro různé léčebné účely. Je to vytrvalá tráva s malou hlízou, která rychle roste. Má široké listy a malé květy v bílé, modré nebo růžové barvě. Puškvorec obecný oddenek se může užívat ve formě přípravku za účelem užití sušených oddenků ve formě čaje nebo tinktury a k přípravě vnitřních i vnějších prostředků. Lidé mohou také požívat puškvorec jako syrové listy, které obsahují mimořádné léčivé vlastnosti. Puškvorec obecný oddenek má několik léčebných schopností. Lidé ho užívají jako antispasmodikum a proti bolesti, účinně tlumí záněty a pomáhá zmírnit artritické bolesti. Puškvorec také uklidňuje průjem a příznaky alergií a astmatu. Navíc je bohatý na vitaminy a minerály, zejména železo, hořčík a draslík. Vzhledem k tomu, že puškvorec obecný může poškodit ledviny, by se měl užívat s opatrností a nikdy na doporučení lékaře. Doporučuje se brát 50 gramů sušených oddenků přípravku denně po dobu nejvýše 3 týdny.

Puškvorec obecný oddenek 50g Acorus calamus rhizoma cons.
Skladem (10+ ks)
37,00
32,17 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....