Psyllium Ice tea lemon 100g 98% čistota

4.6.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Psyllium Ice tea lemon?
A:Psyllium Ice tea lemon je přírodní doplněk stravy, který obsahuje vlákninu z semínek rostliny psyllium, ochucenou citronovou příchutí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah balení Psyllium Ice tea lemon?
A:Balení obsahuje 100g prášku s 98% čistotou vlákniny z psyllia.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se užívá Psyllium Ice tea lemon?
A:Do sklenice nalijte asi 200 ml vody, přidejte 1-2 lžičky prášku a důkladně promíchejte. Nechte chvíli odstát a poté vypijte. Doporučuje se užívat 1-2x denně.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání Psyllium Ice tea lemon?
A:Vláknina z psyllia pomáhá regulovat trávení, snižuje hladinu cholesterolu a glukózy v krvi a podporuje hubnutí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Psyllium Ice tea lemon nějaké nežádoucí účinky?
A:Při nedostatečném pitném režimu může docházet k zácpě. Při užívání psyllia se také doporučuje dostatečně pít vodu, aby vláknina mohla správně fungovat.

Psyllium Lemon Ice Tea je 100% přírodní bylinka, která pomáhá očistit organismus fungující na vyšší úrovni. Svou vysokou čistotou 98% je ideální pro detoxikaci. Psyllium je plodem ze semen bobovité rostliny Plantago ovata. Pro svou příznivost v oblasti zdraví, se Psyllium často označuje jako superpotravina. Obsahuje unikátní složku, která je přirozeným klíčem k detoxikačnímu procesu: vlákninu. Vlákno je silný absorbent, což znamená, že může napnout toxity z těla a poté je odstranit z těla. Vlákno má schopnost nalepit na sebe nejen škodlivé látky, ale i minerály, vitamíny a nutrienty – což může být prospěšné při hubnutí. Navíc obsahuje malé množství tuku a sacharidů, což může také urychlit redukci hmotnosti. Psylliumový lemon ice tea je skvělou volbou pro neočekávané detoxikace. Kromě toho, že je zdrojem přírodního vlákna, obsahuje také vitamín C a zinok, které jsou životně důležité pro zdravý imunitní systém. Tento produkt je vysoce doporučovaný pro ty, kteří mají rádi jednu rychlou a chutnou snídani. Užívání 100% čistého psyllia lemon ice tea pomáhá udržet Vaše tělo ve zdraví. Je spojen s kontrolou hmotnosti a s příznivými účinky na trávení. Je jedním z nejlepších detoxifikačních produktů dostupných na trhu a může se stát skvělou součástí zdravého životního stylu.

Psyllium Ice tea lemon 100g 98% čistota Psyllium husk aromatizované
Skladem (10+ ks)
69,00
60,00 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....