Psyllium cherry 100g 98% čistota

20.4.2024

Psyllium cherry 100g 98% čistota

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to psyllium cherry?
A:Psyllium cherry je rostlina, která je běžně známá jako psyllium. Tato rostlina se využívá pro své vlákninové vlastnosti a má mnoho zdravotních výhod.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou benefity užívání psyllium cherry?
A:Užívání psyllium cherry může přinést mnoho zdravotních výhod, včetně podpory trávení, snížení hladiny cholesterolu v krvi, regulace krevního tlaku a snížení rizika srdečních onemocnění.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá psyllium cherry?
A:Psyllium cherry se obvykle přidává do potravin, jako jsou smoothie, jogurty nebo cereálie. Je také možné užívat psyllium cherry jako doplněk stravy ve formě kapslí či tablet.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je důležitá 98% čistota psyllium cherry?
A:Vyšší čistota psyllium cherry znamená, že produkt má méně nečistot a je tedy šetrnější k trávicímu systému. To také znamená, že produkt je účinnější při podpoře trávení a zlepšení zdraví.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má psyllium cherry nějaké vedlejší účinky?
A:Zpravidla je psyllium cherry bez vedlejších účinků, ale někteří lidé mohou zažívat příznaky, jako jsou plynatost, nadýmání a průjem. Pokud máte jakékoli obavy, poraďte se s lékařem nebo odborníkem na výživu.

e Psyllium cherry 100g 98% čistota je červená Striga (latinsky: Striga hermonthica) obecně známá jako včelí fenyklový bodlák. Je to jemná, nazelenalá rostlina s několika tenkými stonky, které mohou dosahovat výšky až 80 cm. Jeho listy jsou podobné mnoha druhům fenyklu a mají bílý lem. Striga produkuje malé, červené plody, které se používají pro léčebné účely. Léčivé vlastnosti Strigy byly známy po staletí. Plody Strigy obsahují látky sestávající z polysacharidů, tříslovin a saponinů. Tyto látky pomáhají ředit hlen, čímž pomáhá odstranit toxiny, které se mohou hromadit v těle. To může pomoci snížit horečku, zmírnit bolesti a snížit opuchy. Prášek Strigi je také užitečný pro lidi trpící střevními problémy, protože může pomoci stimulovat práci střeva a zmírnit zácpu. Psyllium cherry 100g 98% čistota lze také použít k léčbě alergií. To může pomoci snížit alergické reakce, snížit otok a zmírnit podráždění. Používá se také v tradiční čínské medicíně a v Ayurvédské medicíně. Jako lék na nespavost a depresi, může Striga také mít uklidňující účinky. Tento produkt je dostupný v online lékárně a lze jej koupit se souhlasem lékaře. Nezapomeňte se svým lékařem poradit o vhodnosti tohoto produktu pro vás.

Psyllium cherry 100g 98% čistota Psyllium husk aromatizované
Skladem (10+ ks)
100,00
89,29 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....