Prvosenka jarní květ 20g

3.6.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je výška a šířka Prvosenky jarní květ 20g?
A:Prvosenka jarní květ 20g dosahuje výšky asi 10-15 cm a šířky 20-25 cm.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je nutné Prvosenku jarní květ 20g zalévat a jak často?
A:Ano, Prvosenka jarní květ 20g potřebuje pravidelné zálivky, aby se udržela čerstvá a stále kvetla. Zalévejte ji jednou až dvakrát týdně dle potřeby.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou nároky Prvosenky jarní květ 20g na osvětlení?
A:Prvosenka jarní květ 20g se nejlépe daří na místech s dostatkem slunce, ale zvládne i polostínová místa. Pro plné kvetení je však doporučeno dostatečné osvětlení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je doba kvetení Prvosenky jarní květ 20g?
A:Prvosenka jarní květ 20g kvete obvykle v březnu a dubnu, v závislosti na podmínkách prostředí. Květy drží i několik týdnů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdy je vhodné sázet Prvosenku jarní květ 20g?
A:Prvosenka jarní květ 20g se nejčastěji sází na podzim, aby mohla vyrůst a kvést v následujícím roce. Sazenice se vysazují do vlhké půdy přibližně 5-10 cm od sebe.

ového článku Prvosenka Jarní Květ (Primula veris) je jedna z nejkrásnějších bylin, kterou můžete zažít v jarním čase. Je to trvalka, kterou můžete zdobit na vašich zahradách a pozorovat její květy během období květů. Prvosenka Jarní Květ se obvykle sklízí během času, kdy má nejvíce léčivých účinků. Po usušení se mohou skladovat několik měsíců, aniž by ztratily své léčebné vlastnosti. Léčivé účinky prvosenky jarní květ jsou používány po staletí. Semena jsou velmi populární pro jejich antioxidační účinky, a květy mají silné látky, které léčí nachlazení. Pro léčebné účely lze extrahovat esenciální oleje z květů. V lidové medicíně se prvosenka jarní květ používá k léčení podráždění kůže, bolestí hlavy, revmatických bolestí a dalších nemocí. Bylina má také silné antiseptické vlastnosti a je používána k léčení infekcí a kožních problémů. Můžeme využít prvosenku jarní květ v podobě tinktur, extraktů či čaje. Může být také přidána do krémů či pleťových masek. Pokud se rozhodnete vyzkoušet prvosenku jarní květ, ujistěte se, že jste koupili čerstvou a kvalitní surovinu - 20 g balení prvosenky jarní květ je ideální na začátek. Závěrem bychom chtěli zdůraznit, že byliny by neměly být brány jako náhrada za léky - poraďte se se svým lékařem, pokud máte zdravotní stav, který potenciálně může být léčen prvosenkou jarní květ.

Prvosenka jarní květ 20g Primula veris cum calice flos tot.
Skladem (10+ ks)
48,00
41,74 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....