Protistresová 100ml

24.6.2024

Protistresová 100ml

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je účinnost Protistresového spreje 100ml proti stresu?
A:Protistresový sprej 100 ml byl vyvinut k úlevě od stresu a napětí. Obsahuje přírodní extrakty z levandule, máty a eukalyptu, které jsou známy svým uklidňujícím účinkem na nervový systém.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak často bych měl používat Protistresový sprej 100ml?
A:Protistresový sprej 100 ml lze používat podle potřeby během dne. Doporučuje se aplikovat sprej na zápěstí, krk nebo na spodní stranu nohou. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Protistresový sprej 100ml vhodný pro děti?
A:Protistresový sprej 100 ml není určen pro děti mladší 12 let. Před použitím by měli rodiče konzultovat s lékařem či farmaceutem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Mohu používat Protistresový sprej 100ml během těhotenství či kojení?
A:Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se s lékařem nebo farmaceutem před použitím Protistresového spreje 100 ml.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou další způsoby, jak snížit stres a úzkost?
A:Kromě používání Protistresového spreje 100 ml můžete také využít jógové cvičení, meditaci, hluboké dýchání, relaxační techniky, pravidelný pohyb a dostatek spánku. Pokud se stres a úzkost stanou chronickými, pora

e Protistresová 100ml je bylinný přípravek, který vás může účinně podporovat při stresu. Tento produkt je vyroben z přírodních rostlinných složek, zejména z bylin jako je šalvěj, máta, citrónová tráva a meduňka. Protistresová 100ml může pomoci snížit úroveň stresu jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Jeho prostřednictvím se můžete cítit relaxovanější a uvolněnější, což může být nepostradatelné pro lidi, kteří často cítí stres a úzkost. Jeho následující složky mají léčivou vlastnost: šalvěj, která má sedativní vlastnosti; máta, která je antidepresivní a obecně usměrňuje mysl; citrónová tráva, která má mysl pročišťující vlastnosti; a meduňka, která má protistresové a relaxační účinky. Protistresová 100ml je dostupná ve formě tinktury, která obsahuje 30% alkoholu. Tak jako každý léčivý přípravek, i on by měl být užíván s opatrností a nesmí být používán déle, než je doporučeno. Před jeho užíváním je důležité se poradit se svým lékařem.

Protistresová 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....