Pročišťující tinktura

24.6.2024

Pročišťující tinktura

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Pročišťující tinktura?
A:Pročišťující tinktura je přípravek založený na bylinách, které mají schopnost podporovat čištění organismu a posilovat imunitní systém.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Pročišťující tinktura užívá?
A:Pročišťující tinkturu užíváme obvykle 1-3krát denně, 15-30 kapek rozpuštěných v malém množství tekutiny. Pokud máte nějaké zdravotní obtíže, doporučujeme se poradit s lékařem nebo lékárníkem ohledně dávkování.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:K čemu je Pročišťující tinktura vhodná?
A:Pročišťující tinktura je vhodná pro osoby, které chtějí podpořit čištění těla, posílit imunitu a zlepšit celkovou kondici organismu. Může být účinná také při problémech s trávením, při detoxikaci a při prevenci nachlazení.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Pročišťující tinktura způsobit nežádoucí účinky?
A:Obecně Pročišťující tinktura není známa pro své nežádoucí účinky, ale u některých osob může způsobit alergickou reakci. Pokud s užíváním Pročišťující tinktury začínáte, doporučujeme se poradit s lékařem nebo lékárníkem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit Pročišťující tinkturu?
A:Pročišťující tinkturu mů

. Pročišťující tinktura je směs několika bylin, která pomáhá čistit tělo a podporuje proces detoxikace a detoxikace jater. Používá se také k odstranění toxinů a pomocí uvolnění stresu. Pročišťovací tinktura se skládá z mletých bylin, které obsahují extrakty z: • zázvoru – pomáhá zlepšit trávení a stimuluje játra ve vylučování toxinů • šalvěje lékařské – obsahuje látky zvané taniny a hořčiny, které pomáhají rozpouštět žlučníkové kameny • anýzu – účinné látky v anýzu normalizují krevní tlak a hladinu cholesterolu • Bezinkového kořene – užívání bezu kořene pomáhá snižovat krevní tlak a uvolňovat stres • skořicového prahu – vykazuje protizánětlivé a antioxidační účinky • hřebíčku – stymuluje funkci jater a pomáhá při odstraňování toxinů z těla Tinkturu z bylin je možné použít jako prevenci před nemocemi, jako je artritida, cukrovka nebo revmatismus. Lze ji také použít k odstranění toxinů a při těžkých stavech, jako je žloutenka. Pročišťující tinktura může být užívána interne (ústy) nebo externě (v podobě obkladů). Léčebný postup je doporučeno konzultovat s lékařem, protože bylinné doplňky mohou ovlivnit léky na předpis nebo nemoci.

Pročišťující s ostropestřcem 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....