Pomeranč květ řez. Pericarpium aurantii dulce flos cons.

14.6.2024

Pomeranč květ řez. Pericarpium aurantii dulce flos cons.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Pomeranč květ řez?
A:Pomeranč květ řez je sušený květ pomeranče, který je používán jako bylinný lék.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání Pomeranč květu řez?
A:Pomeranč květ řez má protizánětlivé, protiúzkostné a sedativní účinky. Také pomáhá při trávicích problémech a podporuje zdravou kůži.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Pomeranč květ řez užívá?
A:Pomeranč květ řez se obvykle přidává do čaje nebo se užívá v podobě tinktury. Doporučuje se konzultovat s odborníkem na bylinné léčitelství před užíváním.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Pomeranč květ řez nějaké vedlejší účinky?
A:Při správném dávkování a užívání nemá Pomeranč květ řez žádné známé vedlejší účinky. Nicméně, mohou se objevit nějaké alergické reakce u lidí s citlivou kůží.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Pomeranč květ řez?
A:Pomeranč květ řez lze zakoupit v některých lékárnách, specializovaných obchodech s bylinami a v online obchodech. Doporučujeme vybírat kvalitní produkty od důvěryhodných prodejců.

e Pomerančový květ řez (Pericarpium aurantii dulce flos cons.) je bylina, se kterou se můžeme potkat na zahradách, v parku nebo v lesích. Vyskytuje se hlavně v jihoevropských zemích a může dosahovat výšky až do 1m. Tato bylina je od let používána ve starodávné medicíně, aby se zlepšily zdraví člověka. Pomerančový květ řez je bohatý na deriváty aldehydu, fenolických sloučenin, flavonoidů a esterů. Kromě toho je také bohatý na vitamíny, minerály a výživné látky. Výtažky obsažené v tomto bylinném extraktu mohou být užitečné při léčbě některých onemocnění. Například bylina je známa svými protizánětlivými vlastnostmi, může být použita k léčbě zánětu žlučníku, cystitidy, kašle nebo chřipky. Díky jejímu antioxidačnímu účinku lze použít i pro prevenci rakoviny nebo aterosklerózy. Bylina má také spasmolytický účinek, který pomáhá uvolnit svalové napětí a poskytuje úlevu od bolesti. Stejně tak mohou lidé trpící nespavostí využít pomerančového květu řezu, protože má sedativní účinky. Závěrem lze říct, že pomerančový květ řez má řadu léčivých vlastností, které mohou být užitečné pro zdraví. Je však nezbytné vždy před použitím léčivé byliny poradit se s lékařem o správné dávce a upozornit, na možné interakce s jinými léky.

Pomeranč květ řez. Pericarpium aurantii dulce flos cons.
nedostupné
828,00
739,29 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....