Polštář proti bolestem páteře

26.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak funguje polštář proti bolestem páteře?
A:Polštář proti bolestem páteře podporuje správnou polohu páteře v průběhu spánku, což snižuje napětí svalů a zmírňuje bolesti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Pro koho je polštář proti bolestem páteře vhodný?
A:Polštář proti bolestem páteře je vhodný pro všechny, kteří trpí bolestmi zad nebo krční páteře. Je vhodný pro lidi, kteří spí na zádech, boku, i na břiše.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak si vybrat správný polštář proti bolestem páteře?
A:Důležitým faktorem při výběru polštáře proti bolestem páteře je jeho výška. Správná výška by měla podporovat krk a páteř v přirozené poloze. Doporučuje se také zvolit materiál, který poskytne dostatečnou oporu a současně bude pohodlný.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak pečovat o polštář proti bolestem páteře?
A:Polštář proti bolestem páteře se obvykle dává do prádla, protože zachycuje pot a nečistoty z povrchu těla. Doporučuje se čistit ho v pračce a sušit na vzduchu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou další výhody používání polštáře proti bolestem páteře?
A:Kromě zmírnění bolestí páteře může používání tohoto typu polštáře vést k lepšímu spánku, snížení rizika opakovaných z

e Polštář proti bolestem páteře (also known as Barbella Foetida) je bylina, kterou lidé využívají ke zmírnění bolesti páteře a dalších stavů, jako je artritida a revma. Jedná se o snaživou bylinu s listy, které jsou červenohnědé barvy. Její plody jsou modrofialové a bohaté na hořkou chuť. Rostlina může vytvářet nebo vyživovat kořeny ve vysušených oblastech. Polštář proti bolestem páteře byl používán jako lék a tradiční způsob léčby v Indii a Číně po celá staletí. Díky svému unikátnímu složení je uznáván za velmi účinnou pro léčbu bolesti páteře i jiných nemocí. Výzkumy ukazují, že Polštář proti bolestem páteře obsahuje látky, jako je terpen, flavonoidy a eugenol, které mají protizánětlivé a analgetické účinky. Tyto látky pomáhají omezit otok a zánět kostí, což může snížit bolesti. Rostlina může být užívána jako čaj, tinktura nebo ve formě extraktu. K nákupu jsou k dispozici kapsle nebo tobolek. Doporučuje se také ve formě masážního oleje nebo obkladu, který se nanáší přímo na postiženou oblast. Polštář proti bolestem páteře je bezpečnou a účinnou alternativou k chemickým lékům, které mohou být pro vaše tělo škodlivé. I když byla rostlina prokázána jako účinná pro léčbu bolesti páteře, je stále důležité konzultovat s lékařem před jejím použitím.

Polštář proti bolestem páteře 30/40cm Pohankové slupky
nedostupné
209,00
172,73 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....