Podběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot.

21.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Podběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot?
A:Podběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot je bylinná surovina pocházející z květů rostliny Tussilago farfara. Používá se především v tradiční medicíně k léčbě dýchacích potíží.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Podběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot?
A:Podběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot se běžně používá ve formě čaje nebo odvaru, který se vypije. Může se také použít jako složka mastí a inhalačních roztoků.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou účinky Podběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot na tělo?
A:Podběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot má expektorační a protizánětlivé účinky, což znamená, že pomáhá odkašlávat a redukuje záněty v dýchacích cestách. Může také pomoct při alergiích.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Poudběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot nějaké vedlejší účinky?
A:Při správném použití Podběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot vede zpravidla k minimálním vedlejším účinkům. Nicméně, může způsobit nežádoucí účinky u těhotných žen, kojíc

e Podběl lékařský květ celý (Tussilago farfara flos tot.) je užitečná bylina pro léčitelství, používaná po staletí. Botanický název Tussilago farfara pochází z latinských slov tussis (kašel) a ago (vtlačit nebo odejít). Květy jsou válcovitého tvaru, od bílé po žlutou barvu. Léčivé účinky podbělu lékařského květu celého jsou mnohostranné. Má mírné antiseptické a diuretické účinky a je používán pro léčbu kašle, astmatu, bronchitidy a dalších respiračních infekcí. Má vysoké antioxidační účinky, což může omezit stres a podpořit imunitní systém. Bylina také stimuluje trávicí trakt a může být užitečná pro lidi s onemocněním jater a žlučníku. Podběl lékařský květ celý je oblíbenou součástí přírodních léků a lze jej snadno získat. Lze jej koupit ve formě čaje, tablet nebo tinktur. Může být také přidáván do salátů a polévek, nebo se vaří jako čaj. Používání tohoto bylinného extraktu je však nezbytné za poradenství lékaře.

Podběl lékařský květ celý Tussilago farfara flos tot.
Skladem (6 kg)
837,80
728,52 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....