Pampeliška lékařská list 40g

24.6.2024

Pampeliška lékařská list 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Pampeliška lékařská list 40g?
A:Pampeliška lékařská list 40g je bylinný produkt v podobě usušených listů pampelišky lékařské, který se využívá pro své detoxikační účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání Pampelišky lékařského listu 40g?
A:Díky svým detoxikačním účinkům pomáhá Pampeliška lékařská list 40g stimulovat funkci jater, ledvin i žlučníku. Podporuje trávení a eliminaci toxických látek z těla.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Pampeliška lékařská list 40g užívá?
A:Pampeliška lékařská list 40g se vaří jako čaj - 1-2 lžičky sušených listů se přidají do hrnku s vroucí vodou a nechají se louhovat 5-10 minut. Lze také použít jako koření do jídel.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká omezení při užívání Pampelišky lékařského listu 40g?
A:Osoby s alergiemi na rostliny z čeledi hvězdnic by měly Pampelišku lékařskou list 40g užívat opatrně. Tento bylinný produkt by se neměl užívat v těhotenství a během kojení bez konzultace s lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde lze zakoupit Pampelišku lékařskou list 40g?
A:Pampeliška lékařská list 40g je k dostání v lékárnách, zdravotnických prodejnách a v obchodech s bylinkami. Lze ji zakoup

. Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale) je bylina patřící do čeledi Asteraceae. Stálezelené oddenky rostou ve vlhkých a bažinatých oblastech od nížin po hory. Je vysoká od 20 do 40 cm. Květy jsou žluto-oranžové s fialovými skvrnami. Listy jsou střapcovité, lesklé a bílé na vrchole, často se spojují v hroznech. Pampeliška lékařská list 40g má léčivé účinky. Obsahuje vysoké množství hořčin, alkaloidů, triterpenoidů a flavonoidů. Látky posilují imunitu a mají protizánětlivé a antioxidační účinky. Léčivé účinky pampelišky lékařské byly dlouhodobě ověřeny tradiční medicínou a mohou být použity ke zmírnění řady bolestí. Je účinným prostředkem k léčbě bolesti zad. Díky protizánětlivým účinkům se list pampelišky lékařské používá i k léčbě artritidy. V lidových léčitelstvích byla kromě toho tato bylina používána jako snižovač cholesterolu a proti infekčním onemocněním. Užívání byliny Pampeliška lékařská list 40g může mít některé negativní dopady. Pro osoby citlivé na hořčiny může být užívání nebezpečné. Při dlouhodobém používání byliny mohou vyvstat problémy s ledvinami a krevním tlakem a mohou se objevit i kožní problémy. Proto je nutné nejprve konzultovat užívání s lékařem. Také si ped použitím přečtěte štítek s informacemi k produktu, abyste se vyhnuli alergickým reakcím.

Pampeliška lékařská list 40g Taraxaci officinalis folium cons.
Skladem (10+ ks)
32,00
28,57 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....