Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g)

14.6.2024

Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g)?
A:Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g) je produkt pro zlepšení dýchání s ovocnou příchutí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g)?
A:Pro použití stačí několikrát inhalovat do nosu. V případě potřeby se může opakovat.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč bych měl/a používat Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g)?
A:Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g) pomáhá zlepšit dýchání a ulevit od příznaků způsobených alergiemi, astmatem nebo znečištěním ovzduší.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah jednoho balení Ovocného dýchánku 40g(20x2,0g)?
A:Balení obsahuje 20 kusů s hmotností 2 gramy každý.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g) vhodný pro děti?
A:Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g) může být použit dětmi od 6 let za předpokladu, že jsou schopni správně používat produkt a jsou pod dohledem dospělé osoby.

ový. Ovocný dýchánek (mélissa officinalis) je bylina s dlouhou historií užívání jako léčebné a relaxační prostředky. V lidovém léčitelství se používá k eliminaci zdravotních potíží od nepříjemných účinků menopauzy po zácpu. Ovocný dýchánek obsahuje silicu, flavonoidy, germakranenol, izoprenoidy a éterické oleje. Tyto složky mohou některým lidem pomoci podpořit produkci trávicích enzymů, snížit hladinu cukru v krvi, podporovat lepší prokrvení srdce a zlepšovat trávení. Tato balení obsahuje 40g Ovocného dýchánku ve formě prášku, rozděleného na 20 x 2g sáčků. Práškování usnadňuje užívání byliny a umožňuje každému konzumentovi regulovat množství, které si dopřeje. Jeden sáček odpovídá dávce pro dospělého člověka, ale může být použit i pro méně dospělé, například děti, které si mohou dopřát jeho blahodárné účinky. Bylina může být zalita vroucí vodou, použita do externí aplikace nebo jako aromační směs. Pravidelné užívání Ovocného dýchánku může pomoci odstranit únavu a strest, takže člověk může být plný energie a pozitivní myšlenky. Pro ty, kteří mají méně času nebo snadněji najdou větší uspokojení ve skořicové lidové šálce, se Ovocný dýchánek vyrábí také jako tabletová forma. Používání Ovocného dýchánku je vhodné nejen pro psychickou, ale také pro fyzickou pohodu. Užívání byliny může pomoci obnovit duševní sílu, zintenzivnit lásku k sobě a naučit se více milovat své tělo. Je to opravdu božská bylina, která může naší psychice a fyzickému zdraví poskytnout značné výhody.

Ovocný dýchánek 40g(20x2,0g) Milota teas Standard
Skladem (10+ ks)
27,00
24,11 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....