Ovocná zahrada s lípou a bezem 40g(20x2g)

26.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké druhy ovoce jsou obsaženy v této směsi?
A:Ovocná zahrada obsahuje švestky, jablka a hrušky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je podíl lípy a bezu v této směsi?
A:Ovocná zahrada obsahuje 40 gramů lípy a bezu, což odpovídá 20 sáčkům po 2 gramech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je tato směs vhodná pro alergiky?
A:Bo hu směs obsahuje ovocné ingredience, mohou být v ní přítomny stopové množství alergenů. Pokud máte alergii na ovoce, konzumaci těchto bylinných čajů nechte raději být.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je doporučený způsob přípravy tohoto čaje?
A:Vložte jeden sáček do hrníčku a zalijte horkou vodou (přibližně 90-100°C). Nechte louhovat 5-7 minut a poté sáček vyjměte.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Lze tuto směs použít ke kulinářským účelům?
A:Tuto směs nelze použít ke kulinárním účelům, jedná se o směs bylinných čajů určenou ke konzumaci v podobě nápojů.

: Ovocná zahrada s lípou a bezem (Tilia cordata x Tilia platyphyllos) je častou bylinkou, která se vyskytuje přirozeně v Evropě. Vhodný pro vaši léčivou zahradu, jedná se o trvalý mix ovoce, listových keřů a stromů. Zkřížením Lípy a Bezu vznikla nová druhá nazývaná "Ovocná zahrada". Pro naše zdraví je nejlépe užívat ve formě čaje z čerstvých nebo sušených listů. Léčivé účinky Ovocné zahrady s lípou a bezem jsou mnohostranné. Nejčastěji se používá k léčbě nervových poruch, antiseptickému účinku a k uklidnění. Lípa-bez je také skvělou alternativou pro léčbu únavových syndromů a vyčerpanosti. Kyselina askorbová, kterou tato bylina obsahuje, je velmi užitečná pro normální funkci imunitního systému. Navíc je bohatá na éterické oleje, flavonoidy a fytosteroly, což může pomoci zlepšit trávení. Ovocná zahrada s lípou a bezem může být použita k odstranění bolesti a otoků, prevenci různých onemocnění a v podstatě k celkovému zdraví a wellness. Bylina Ovocná zahrada s lípou a bezem se prodává v balení po 40 g (20x2g). Používání této bylinky je naprosto bezpečné, ale v případě podezření na nějakou podobnou chorobu je důležité se poradit s lékařem.

Ovocná zahrada s lípou a bezem 40g(20x2g) Milota teas Premium
Skladem (10+ ks)
53,00
46,09 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....