Olibanum (Kadidlovník pravý) pryskyřice řez. Boswellia sacra damara cons.

3.6.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Olibanum?
A:Olibanum je pryskyřice získávaná z Kadidlovníku pravého (Boswellia sacra damara cons), který roste v oblastech jako je Omán, Jemen a Somálsko.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Olibanum?
A:Olibanum se používá jako kadidlo při náboženských obřadech, ale také jako vonná substance do kosmetických a parfémových výrobků. Také má být účinná při léčbě zánětů a bolesti kloubů.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Olibanum bezpečné pro použití?
A:Olibanum je obecně bezpečné pro použití. Nicméně, někteří lidé mohou mít alergickou reakci na tuto látku. Pokud se objeví kožní podráždění nebo jiné nežádoucí účinky, je nutné přestat s používáním.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu Olibanum zakoupit?
A:Olibanum můžete zakoupit v různých specializovaných prodejnách s kosmetickými produkty nebo online na internetových obchodech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou další využití Olibanum?
A:Olibanum se využívá i při meditaci a uklidňování mysli. Je také používáno pro očištění vzduchu, např. při úklidu domácnosti nebo po kouření v místnosti.

Olibanum (Kadidlovník pravý) pryskyřice řez. Boswellia sacra damara cons. je pryskyřice pocházející z Afriky a Blízkého východu. Je to starověká léčivá bylina, která se často používá jako koření, které se vyskytuje ve formě žlutavě bílých krystalů. V aromaterapii se olibanum používá pro svou silnou, trvalou a intenzivní vůni. V tradiční medicíně se olibanum používá pro své skutečné léčivé vlastnosti. Je známo, že má antispasmodické, antiseptické, protizánětlivé a regenerační vlastnosti. Olibanum může být užíván jako přírodní lék na léčbu stresu, úzkosti, deprese, astma, kašel, rýmu a bolesti svalů. Dále může být použit pro boj proti močovým infekcím, menstruačním problémům, křečovým žilám, akné a dokonce i rakovině. V poslední době se olibanum stalo velmi oblíbené pro své léčivé vlastnosti. Rostlina se prodává buď ve směsi s jinými složkami, nebo ve formě samostatného produktu. Při použití olibanu se doporučuje, aby se lidé řídili pokyny uvedené na obalu produktu. Vzhledem ke svým silným léčivým účinkům mohou být některé účinky olibanu škodlivé pro osoby s určitými zdravotními podmínkami nebo léky. Doporučuje se proto nejprve navštívit lékaře, aby se zabránilo nežádoucím účinkům.

Olibanum (Kadidlovník pravý) pryskyřice řez. Boswellia sacra damara cons.
nedostupné
1 170,70
1 018,00 bez DPH
- +
kg

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....