Myrha (Myrhovník molmolový) pryskyřice 100g Myrrha gummiresina (Commiphora molmol) cons.

30.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Myrha (Myrhovník molmolový) pryskyřice a jak se používá?
A:Myrha (Myrhovník molmolový) pryskyřice je přírodní pryskyřice, která se získává z kůry stromu Myrhovník molmolový. Je využívána v mnoha kulturách pro své léčivé účinky. Myrha se obvykle používá jako mast na kůži, nebo se rozpouští v teplé vodě a používá se jako kloktadlo.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní benefity užívání Myrhy (Myrhovník molmolový) pryskyřice?
A:Myrha (Myrhovník molmolový) pryskyřice má mnoho pozitivních účinků na zdraví a pohodu. Mezi tyto účinky patří například podporování imunitního systému, zmírnění zánětu, antibakteriální účinky, snižování bolesti a hojení ran.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Myrha (Myrhovník molmolový) pryskyřice na pokožku?
A:Pro aplikaci Myrhy (Myrhovník molmolový) pryskyřice na pokožku stačí jen několik kapek pryskyřice aplikovat na čistou a suchou pokožku. Poté ji jemně vmasírujte do postižené oblasti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Myrha (Myrhovník molmolový) pryskyřice používá jako kloktadlo?
A:Pro přípravu kloktadla stačí rozpustit několik kapek Myrhy (Myrhovník molmolový) pryskyřice v te

Myrrha (Myrhovník molmolový) je bylina, která patří do rodiny Burseraceae. Je to trnovitá dřevnatá rostlina, která může dosáhnout výšky až dva metry. Myrrha často roste v oblastech pouště a polopouště Středomoří a Blízkého východu. Má dlouhou historii léčení a její kořeny jsou hluboko zakotveny v tradiční medicíně. Pryskyřice z myrhovníku molmolového je vonná a černě hnědá a je často používána ve formulacích kosmetiky a léčivého přípravku. Účinky myrhovníku molmolového jsou obecně velmi dobré a vzhledem k jeho antiseptickým vlastnostem se doporučuje pro nachlazení nebo pro odstranění infekcí dýchacího traktu. Kromě antiseptických účinků se myrha používá jako lék na různé infekční nemoci, jako je chřipka nebo angína. Dalšími výhodami myrhovníku molmolového jsou uklidňující a protizánětlivé účinky. Používá se také pro léčbu poranění, popálenin a různých kožních onemocnění. Podle nařízení EU o popisu léčivých vlastností bylin je myrha dollmolova vnímána jako léčivá bylina, která je užitečná při léčbě široké škály onemocnění. Doporučuje se, aby lidé používali 100g pryskyřice Myrrha gummiresina (Commiphora molmol) cons. pro dosažení maximálního účinku.

Myrha (Myrhovník molmolový) pryskyřice 100g Myrrha gummiresina (Commiphora molmol) cons.
Skladem (10+ ks)
135,00
117,39 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....