Muškátovník vonný (ořech) mletý 100g Myristica fragrans fructus plv.

24.6.2024

Muškátovník vonný (ořech) mletý 100g Myristica fragrans fructus plv.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je muškátovník vonný mletý 100g?
A:Muškátovník vonný mletý 100g je koření získané z plodů stromu Myristica fragrans.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lze používat muškátovník vonný mletý 100g?
A:Muškátovník vonný mletý 100g se používá jako koření v některých pokrmech, jako jsou například dezerty, omáčky a polévky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou zdravotní benefity muškátovníku vonnému mletému 100g?
A:Muškátovník vonný mletý 100g obsahuje několik živin, které mohou pomoci při trávicích problémech, snížení bolesti a podpoře dobré nálady.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je dlouhodobá skladovatelnost muškátovníku vonného mletého 100g?
A:Muškátovník vonný mletý 100g má dlouhou skladovatelnost, pokud je správně uložen v suchém a tmavém prostředí. Doporučuje se použít do jednoho roku od data nákupu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky spojené s užíváním muškátovníku vonného mletého 100g?
A:Při nadměrném užívání může muškátovník vonný mletý 100g způsobit nevolnost, zvracení a halucinace. Doporučuje se konzumovat v malých dávkách. Toto koření by měli užívat těhotné ženy a

Muškátovník vonný (Myristica fragrans fructus plv.) je zařazený mezi léčivé byliny. Jeho poháněné plody se tradičně používají v medicíně a jsou bohaté na éterické oleje, které se shromažďují v aromatických pecičkách. Muškátovníkový ořech se obecně používá pro vynikající aroma díky svým éterickým olejům. Často se dodává do léků nebo se používá jako přísada do pokrmů. Ořech je také bohatý na vitamíny a minerály a může být užitečný při léčbě některých nemocí, jako je například astma, kožní onemocnění a otravy. Muškátovníkový ořech mletý obsahuje množství éterických olejů, které mohou mít léčivé účinky. Oleje se obecně používají k léčbě bolesti a otoku, stejně jako k léčbě revmatismu. Také se často používají pro povzbuzení imunity. Mletý muškátovníkový ořech může také pomoci zmírnit bolest hlavy, kašel a břišní křeče. Před použitím muškátovníkového ořechu mletého byste se měli poradit s lékařem. Muškátovníkový ořech mletý může být toxický a může způsobovat nežádoucí účinky, jako je bušení srdce, nevolnost, zvracení a křeče. Proto by se mělo postupovat opatrně a jíst jej pouze ve velmi malých dávkách. Použijte muškátovníkový ořech mletý pouze po konzultaci s lékařem, abyste se ujistili, že pro vás není nebezpečný.

Muškátovník vonný (ořech) mletý 100g Myristica fragrans fructus plv.
Skladem (10+ ks)
98,00
87,50 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....