Moringa olejodárná list 40g

24.6.2024

Moringa olejodárná list 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Moringa olejodárná list 40g?
A:Moringa olejodárná list 40g je přírodní doplněk stravy v podobě jemně mletého prášku z listů moringy olejodárné.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání Moringa olejodárná list 40g?
A:Moringa olejodárná list 40g obsahuje řadu vitamínů a minerálů, které přispívají k celkovému zdraví a vitalitě těla. Dále podporuje imunitní systém, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a má protizánětlivé účinky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Moringa olejodárná list 40g?
A:Moringa olejodárná list 40g lze přidávat do smoothies, džusů, jogurtů, polévek, omáček či jako přísadu do pečiva. Doporučená denní dávka je 1 až 2 čajové lžičky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Moringa olejodárná list 40g vhodná pro vegany?
A:Ano, Moringa olejodárná list 40g je vhodná pro vegany, neobsahuje žádné složky živočišného původu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho vydrží balení Moringa olejodárná list 40g?
A:Balení Moringa olejodárná list 40g vydrží při správném skladování až 6 měsíců od data výroby. Doporučuje se skladovat v suchu, temnu a chladu.

Moringa olejodárná (Moringa Oleifera) je stálezelená bylina s kořenem v šeříku, vyšší až 5 m, s lysou stonkou a dlouhými, složenými listy. Je považována za jednu z nejnutričněji bohatých rostlin, protože obsahuje celou řadu vitamínů, minerálních látek, proteinů a antioxidantů. Listy Moringy olejodárné se používají k výrobě oleje a jsou často sušeny a drceny na prášek. Listy lze rovněž konzumovat čerstvé nebo vařené. Moringa olejodárná je také používána v současnosti jako alternativní léčba určitých nemocí. Moringa olejodárná list obsahuje řadu prospěšných látek pro organismus. Obsahuje vysoké množství vitamínu C, beta-karoten, antioxidanty a minerály, jako je vápník, draslík a fosfor. Moringa olejodárná také produkuje olej, který je bohatý na mastné kyseliny polynenasycené a může být používán ve výživě a kosmetických produktech. V případě léčby nemocí je nemožné garantovat dávkování nebo účinnost. Ve scénách tradiční medicíny byla Moringa olejodárná list zaznamenána jako vhodná pro stimulaci obranyschopnosti organismu, boj s infekcemi a prevenci některých chronických nemocí. Pro tuto účely se doporučuje používat Moringa olejodárná list ve formě tablet, kapslí nebo prášku. Moringa olejodárná list je bezpečná pro běžnou spotřebu a léčbu běžných nemocí. Důležité je však řídit se pokyny odborníka. Užívání Moringy olejodárné list ve větším množství než je doporučeno může vyvolat nežádoucí účinky, jako je například nevolnost, zvracení nebo alergickou reakci.

Moringa olejodárná list 40g Moringa oleifera folium cons.
nedostupné
110,00
98,21 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....