Mochna stříbrná nať 50g

30.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ Mochny stříbrné nať 50g?
A:Mochna stříbrná nať 50g pochází ze sušených listů rostliny Lycopodium clavatum, která roste v Evropě, Asii a Severní Americe.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá Mochna stříbrná nať 50g?
A:Mochna stříbrná nať 50g se používá jako přírodní prostředek pro podporu zdraví. Může být užívána orálně nebo použita k vnějšímu použití.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek Mochny stříbrné nať 50g?
A:Mochna stříbrná nať 50g má protizánětlivé, antiseptické a dezinfekční účinky. Také se používá k podpoře trávení a metabolismu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaké vedlejší účinky Mochny stříbrné nať 50g?
A:Při správném použití se neobjevují žádné vedlejší účinky. Nicméně při nevhodném užití může dojít ke zvýšení srdeční frekvence, bolesti hlavy nebo alergické reakce.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Mochna stříbrná nať 50g vhodná pro každého?
A:Mochna stříbrná nať 50g není vhodná pro těhotné a kojící ženy, děti, osoby s onemocněním ledvin nebo jater. Před použitím by měl být konzultován odborník.

e – odborného článku Mochna stříbrná, latinsky silene armeria, je bylinná rostlina rodu mochny, který je domovem asi 140 druhů vytrvalých bylin. Vyskytuje se především v oblastech se střední a studenou zimou, a to jak v Evropě, tak i v Asii. Tato bylina má v duchu tradiční léčívnosti silné léčebné účinky a je využívána jako stimulant činnosti ledvin a rovněž jako protizánětlivé léčivo. Kromě toho má mochna stříbrná také antispazmodické účinky a podporuje trávicí funkce a uvolňuje zažívací problémy. Naše mochna stříbrná je vysoce kvalitní sušená a čistá nať, která je nezbytná pro léčivé účinky této rostliny. Mochna stříbrná nať 50g je jedním z nejdostupnějších produktů, které poskytuje naše společnost, a je velmi populární mezi milovníky bylin. Naše mochna stříbrná nať 50g je pozorností vybírána, aby byla ve vynikajícím stavu, což zajišťuje, že jde o čerstvou a kvalitní bylinu. Vzhledem k účinkům mochny stříbrné, doporučuje se, aby lidé, kteří trpí ledvinovými zápalem, zánětlivými problémy s trávením, nespavostí, nízkým krevním tlakem a dalšími výše uvedenými onemocněními, užívali mochnu stříbrnou nať 50g alespoň jednou denně. Naše mochna stříbrná nať 50g je skvělá volba pro lidi, kteří se chtějí léčivými účinky této byliny. Pokud chcete obdarovat své tělo přírodní léčebnou silou, náš produkt vám určitě pomůže!

Mochna stříbrná nať 50g Potentillae argentae herba cons.
Skladem (10+ ks)
38,00
33,04 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....