Menopauza 100ml

14.6.2024

Menopauza 100ml

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Menopauza 100ml?
A:Menopauza 100ml je přípravek v podobě kapky, který obsahuje rostlinné extrakty a minerály pro podporu zdraví v období menopauzy.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Menopauza 100ml užívá?
A:Menopauza 100ml se užívá 10-15 kapek denně, nejlépe ráno nalačno. Kapky se mohou smíchat s vodou nebo přidat do jídla.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by měl užívat Menopauzu 100ml?
A:Menopauza 100ml je určena ženám, které procházejí obdobím menopauzy a trpí příznaky jako návaly horka, pocení, podrážděnost nebo poruchy spánku.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Má Menopauza 100ml nějaké vedlejší účinky?
A:Menopauza 100ml je přírodní přípravek, který nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Přesto by se měl přípravek užívat podle doporučení na etiketě.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde si lze Menopauzu 100ml zakoupit?
A:Menopauza 100ml je k dispozici v lékárnách nebo e-shopech se zdravotnickými potřebami.

e Menopauza 100ml Menopauza 100ml je bylinný lék, který tradičně pomáhá ženám se symptomatickou menopauzou. Jeho účinnou složkou je extrakt z peruánského ibišku haenke, jedné z nejúčinnějších bylin na trhu, která se užpouží více než 200 let. Tento produkt obsahuje 100 ml ibiškového oleje, který obsahuje látky, které mají pozitivní vliv na hormonální systém, který se mění s věkem. Menopauza 100ml se užívá 1-3krát denně před jídlem. Užívání tohoto bylinného přípravku doporučujeme nechat odborníkovi na tradiční a čínskou medicínu. Kontraindikace/nežádoucí účinky nebyly doposud hlášeny. Menopauza 100ml je často používána k úlevě od příznaků menopauzy, jako jsou návaly horkosti, noční pocení, nespavost a emoční nestability. Bylina také působí jako tonifikátor (stimulační látka) dýchacího systému a podporuje imunitní systém. To znamená, že je obzvláště užitečné pro ženy, které potřebují posílit svůj organismus. Menopauza 100ml je přírodní produkt bez chemických sloučenin a dokonce je kompatibilní s homeopatickými léky. Ibišek haenke také podporuje psychiku ženy během období menopauzy, pomáhá překonat deprese a posiluje duševní klid.

Menopauza 100ml Bylinná Tinktura
Skladem (10+ ks)
150,00
123,97 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....