Mate roasted pražené 70g

19.6.2024

Mate roasted pražené 70g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou hlavní přísady v Mate roasted pražené 70g?
A:Hlavními přísadami jsou listy mate a kakaové boby.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Proč je dobré pít Mate roasted pražené 70g?
A:Mate roasted pražené 70g obsahuje kofein, který pomáhá zvýšit energii a soustředění. Kromě toho může podporovat trávení a detoxikaci organismu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je potřeba Mate roasted pražené 70g vařit nebo stačí zalít vroucí vodou?
A:Mate roasted pražené 70g se může připravovat oběma způsoby - buď stačí zalít vroucí vodou a nechat pár minut louhovat, nebo lze použít tradiční metodu a připravovat mate v kalabasu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je rozdíl mezi Mate roasted pražené 70g a jinými druhy mate?
A:Mate roasted pražené 70g má charakteristickou chuť díky pražení kakaových bobů, které podtrhují chuť mate. Oproti jiným druhům mate také obsahuje více kofeinu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kolik času trvá, než se rozptýlí účinky kofeinu v Mate roasted pražené 70g?
A:Rozpad účinků kofeinu v těle se může lišit v závislosti na individuálních faktorech, jako je metabolismus a hmotnost. Nicméně v průměru se kofein rozloží v těle během 4-6 hodin.

e. Mate Roasted Pražené (Ilex paraguariensis) je prohnutá, silně vonící bylina původem z Jižní Ameriky. Jeho latinské jméno je odvozeno z rodiny, kde má svůj vlastní druh. Pochází z Paraguaye a Argentina, kde se sklízí na jaře. Mate pražené má charakteristickou chuť s nádechem kakaových ořechech, ale také sladkou a trochu kořeněnou pachuť. Byla drahocenná pro indiány, protože dodávala energii a pomáhala při různých terapii. Pravděpodobně se používala i jako tonikum pro fyzickou a duševní pohodu. Argentinci, Brazílie a Uruguayci pijí mate už po staletí. Jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak ji připravit, je pražit ji a pít ji jako čaj. Roastovaní má obvykle příznivý účinek na trávicí trakt a může pomoci při žaludečních potížích. Ostatní výhody mate mohou zahrnovat snížení únavu, podporu srdečně-cévního systému, regulaci glykémie a omezení stresu. Vzhledem k tomu, že mate je bohatý na antioxidanty, sodík, draslík, hořčík a vápník, může být prospěšný pro vaše zdraví. Doporučuje se pít 1–4 šálky denně. Následující funkce jsou způsobeny léčebnými vlastnostmi mate roasted pražené: 1. Stimuluje imunitní systém. 2. Zmírňuje napětí. 3. Přispívá k lepšímu metabolizmu. 4. Podporuje trávení. 5. Pomáhá při hubnutí. 6. Snižuje krevní tlak. 7. Zmírňuje bolesti hlavy. 8. Zlepšuje koncentraci. Před užíváním mate je důležité se poradit s lékařem, zejména u lidí s diabetem, problémy s ledvinami a při užívání léků na předpis. Mate roasted pražené by měla být skladována na suchém a chladném místě.

Mate roasted pražené (Yerba mate) 70g Cesmína paraguayská list pražená řez.
Skladem (10+ ks)
45,00
40,18 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....