Mate green (Yerba mate) 40g

19.6.2024

Mate green (Yerba mate) 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Mate green (Yerba mate) 40g?
A:Mate green (Yerba mate) 40g je sušená směs listů a větví stromu yerba mate, která se tradičně pije v Jižní Americe jako energetický nápoj.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se připravuje Mate green (Yerba mate) 40g?
A:Mate green (Yerba mate) 40g se připravuje zalitím studené nebo mírně teplé vody do čajové konvice s bombillou nebo filtrační vrstvou. Doba louhování a teplota vody se mohou lišit podle preferencí a zvyklostí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy pití Mate green (Yerba mate) 40g?
A:Pití Mate green (Yerba mate) 40g obsahuje vysoké množství antioxidantů a kofeinu, což pomáhá zlepšovat metabolismus, podporovat imunitu a zvyšovat energii. Také se říká, že mate má blahodárné účinky na trávicí soustavu a snižuje hladinu cholesterolu.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Existují nějaká varování nebo vedlejší účinky při pití Mate green (Yerba mate) 40g?
A:Při nadměrném požívání může pití Mate green (Yerba mate) 40g vést k nespavosti, úzkosti, zvýšenému krevnímu tlaku a podrážděnosti. Také se nedoporučuje během těhotenství a kojení a u osob s citlivou žaludeční sliznicí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak dlouho vydrží balení Mate green (Yerba mate) 40g?
A:Trvanlivost balení Mate green (Yerba mate) 40g z

Yerba mate (Mate green) je stálezelený keř, který roste v subtropických oblastech Jižní Ameriky. Jde o jednu z nejoblíbenějších bylinek v Latinské Americe. Často se také nazývá „živoucí káva“ pro svou snadno a rychle působící energizující účinky. Mate green obsahuje různé vitamíny, minerály a antioxidanty, které jsou prospěšné pro zdraví. Obsahuje kofein, který stimuluje centrální nervový systém a poskytuje energii. Díky těmto stimulanty je mate green často používán pro posilování a udržování pozornosti a soustředění. Kromě toho jsou konzumovány čaje ze mate green s léčebnými účinky. Jeho účinky na lidské zdraví jsou potvrzeny mnohými studiemi. Uvádí se, že pomáhá při nespavosti, střevních problémech, snížení hladiny cholesterolu, zvýšení imunity atd. Mate green je dostupný v mnoha formách, včetně prášku, čaje, kapslí nebo tablet. Nejčastěji je prodáván ve formě sušených listů. Listy se nejčastěji sklízejí a suší přirozeně. Doporučuje se užívat 2-3 čajové lžičky vroucí vody 2-3krát denně. Je důležité mít na paměti, že mate green může mít nežádoucí účinky, jako je podráždění žaludku, zvýšený krevní tlak a zvýšená potence. Před užíváním mate green se vždy poraďte se svým lékařem.

Mate green (Yerba mate) 40g(20x2g) Cesmína paraguajská list řez.
Skladem (10+ ks)
48,00
42,86 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....