Maliník list 30g(20x1,5g)

14.6.2024

Maliník list 30g(20x1,5g)

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je obsah balení Maliníku list 30g?
A:Obsah balení Maliníku list 30g je 20 sáčků po 1,5 g.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je Maliník list 30g?
A:Maliník list 30g je bylinný čaj z malinových listů, který se využívá při různých zdravotních problémech.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je účinek Maliníku list 30g?
A:Maliník list 30g má antioxidační účinky a pomáhá při zánětech, menstruačních potížích, průjmech a infekcích močových cest.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak připravit Maliník list 30g?
A:Maliník list 30g se připravuje zalitím jednoho sáčku do šálku s vroucí vodou a necháním luhovat 10 minut. Poté se může přidat med nebo citron podle chuti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kdo by neměl užívat Maliník list 30g?
A:Maliník list 30g by neměli užívat lidé s alergiemi na maliny, těhotné ženy a kojící matky bez konzultace s lékařem.

e. Maliník list (Fragaria vesca L.) Maliník list (Fragaria vesca L.) je cenná léčivá bylina s intenzivním aroma. Je domovem mnoha druhů rostlin, z nichž se získávají jeho léčivé účinky. Listy maliníku mají mnoho terapeutických vlastností a jsou obvykle sušeny a následně použity v účelu léčby nebo jako část různých lidových léčebných přípravků. Maliníkové listy se často používají pro léčbu a prevenci mnoha onemocnění, včetně zánětlivých stavů, alergií, hypotyreózy, bolesti a CVI. Tento balíček obsahuje 30g maliníku (20x1,5g). Obsahuje účinnou látku kempferol, který má mnoho terapeutických účinků. Významným jeho rys je schopnost inhibovat syntézu histaminu, což může pomoci potlačit alergie, což je ideální pro osoby trpící alergiemi nebo astmatem. Maliníkové listy obsahují také flavonoidy a antioxidanty, což může být užitečné při prevenci a léčbě rakoviny, stejně jako udržování zdravého srdečního systému. Jako každá léčivá bylina, i maliník může mít nežádoucí účinky. Ačkoli je to jedna z méně toxických bylin, používání maliníku by nemělo být nadužíváno. Je také důležité si uvědomit, že maliník může ovlivňovat účinek určitých léčiv a je proto třeba diskutovat se svým lékařem o možnosti jeho použití.

Maliník list 30g(20x1,5g) Rubi idaei folium plv.
Skladem (10+ ks)
39,00
34,82 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....