Lnice květel nať 50g

24.9.2023

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaká je dávka lnice květel nať 50g?
A:Doporučená dávka záleží na konkrétním použití lnice květel nať 50g. Obecně se doporučuje 1-2 lžičky (cca 2-4 gramy) na šálek vařící vody při přípravě čaje. Při použití jako koření do jídla se může dávka lišit podle individuálních preferencí.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se lnice květel nať 50g skladuje?
A:Lnice květel nať 50g by měla být skladována v suchém a chladném prostředí, ideálně v uzavřené nádobě. Pokud je možné, je vhodné ji skladovat v lednici, aby se prodloužila její trvanlivost.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaký je původ lnice květel nať 50g?
A:Lnice je rostlina, která se vyskytuje v teplých oblastech po celém světě. Lnice květel nať 50g pochází z České republiky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy lnice květel nať 50g pro zdraví?
A:Lnice květel nať 50g se tradičně používá jako podpora trávicího systému. Také se jí přisuzují protizánětlivé účinky a významná antimikrobiální aktivita, která zabraňuje růstu bakterií.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je lnice květel nať 50g vhodná pro vegetariány a vegany?
A:Ano, lnice květel nať 50g je vhodná pro vegetariány a vegany, jelikož neobsahuje žádné živočišné produk

Lnice květel nať je bylinný přípravek, který se skládá z čerstvých nebo sušených květů lnice (Linum usitatissimum L.). Lnice květel se v lidovém léčitelství obecně používá pro jeho blahodárné účinky včetně antispasmodických, diuretických a antiseptických vlastností. Jak uvádí nařízení EU o popisu léčivých vlastností bylin, lnice květel nať má následující léčivé účinky: - Sedativní účinek: Lnice květel nať se tradičně používá jako sedativum, zejména na zklidnění mírných symptomů stresu. - Diuretický účinek: Lnice květel nať má také mírný diuretický účinek, pomáhá tedy odstraňovat přebytečnou tekutinu z organismu. - Antispasmodické vlastnosti: Obsahuje účinnou látku, která působí proti svalovým křečím a bolesti. - Antiseptické vlastnosti: Lnice květel nať obsahuje silné antiseptické vlastnosti, které pomáhají bojovat proti bakteriím a virům. - Urychlování metabolismu: Lnice květel nať může také pomoci urychlit lidský metabolismus. Tento efekt může být zvláště užitečný při hubnutí. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit své zdraví, je lnice květel nať skvělou volbou. Tato bylinka je snadno dostupná a je k dispozici ve formě balení po 50 g.

Lnice květel nať 50g Linaria vulgaris herba cons.
Skladem (10+ ks)
51,00
44,35 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....