Lišejník islandský stélka 50g

14.6.2024

Lišejník islandský stélka 50g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Co je to lišejník islandský?
A:Lišejník islandský je druh lišejníku, který roste na Islandu a v severních oblastech Evropy, Asie a Severní Ameriky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se používá lišejník islandský stélka 50g?
A:Lišejník islandský stélka 50g se používá k léčbě kožních problémů, jako jsou akné, ekzémy a lupénka. Může být také použit jako antiseptikum a protizánětlivé činidlo.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je lišejník islandský stélka 50g vhodný pro citlivou pokožku?
A:Ano, lišejník islandský stélka 50g je vhodný i pro citlivou pokožku, protože obsahuje přírodní složky a neobsahuje žádné chemické látky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak lišejník islandský stélka 50g působí na pokožku?
A:Lišejník islandský stélka 50g působí na pokožku jako antibakteriální, protizánětlivé a hojivé činidlo. Může pomoci snížit zarudnutí a svědění, a také podporuje regeneraci a hydrataci pokožky.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Kde mohu zakoupit lišejník islandský stélka 50g?
A:Lišejník islandský stélka 50g je k dostání v lékárnách nebo na internetu v obchodech s kosmetikou a přírodními produkty.

e Lišejník islandský stélka (Cetraria islandica) Lišejník islandský stélka je suchozemská lichen, která se pěstuje a sbírá v celé Evropě. Vzrostlý lišejník může dosáhnout do výšky až 10 cm a má hnědou, šupinatou, suchou trs. Lišejník islandský stélka byla dříve používána k léčení široké škály symptomů, jako je kašel, anémie, deprese, revma a průjem. Chemické složení Lišejník islandský stélka je bohatým zdrojem polysacharidů, glykoalkaloidů, minerálů a tříslovin. Polysacharidy mají často antibakteriální účinky, glykoalkaloidy jsou silně imunomodulační a minerály a třísloviny vytvářejí v lišejníku islandském stélce živiny. Aktivní látky V lišejníku islandském stélce jsou obsaženy následující aktivní látky: usnic kyselina, fumarát, izoflavonoidy, škroby, manno-oligosacharidy a antrakinony. Léčebné vlastnosti Lišejník islandský stélka má protizánětlivé, detoxikační, antioxidační a prebiotické účinky. Díky svým protizánětlivým vlastnostem může být užíván po delší dobu pro léčbu infekcí močových cest, dýchacích cest a revmatismu. Kromě toho může také pomoci snížit hladinu cholesterolu a krevního tlaku, podporovat trávicí systém a regulovat hormonální funkce. Bezpečnost a používání Lišejník islandský stélka je obecně považován za bezpečnou rostlinu. Může mít některé nežádoucí účinky, jako je alergická reakce nebo podráždění střev. Před použitím by měl být konzultován lékař. Lišejník islandský stélka může být konzumován ve formě čaje nebo se může jednoduše přidat do pokrmů.

Lišejník islandský stélka 50g Lichen islandicus (cetraria islandica) cons.
Skladem (10+ ks)
46,00
41,07 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....