Levandule pravá květ 40g

14.6.2024

Levandule pravá květ 40g

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jaké jsou přínosy užívání Levandule pravé květ 40g?
A:Levandule pravá květ 40g má mnoho přínosů pro lidské zdraví, včetně uklidňujících účinků na nervový systém, snižování stresu a úzkosti, podporu kvalitního spánku a úlevu od bolesti.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak se Levandule pravá květ 40g používá?
A:Levandule pravá květ 40g se často používá ke koupelím, masážím, inhalacím nebo jako éterický olej. Může být také přidána do čaje nebo potravin.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Jak skladovat Levanduli pravou květ 40g?
A:Levandule pravá květ 40g by měla být skladována na suchém a tmavém místě, aby si zachovala svou sílu a účinnost. Doporučuje se ji uchovávat v uzavřeném kontejneru, abychom zabránili poškození.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Může Levandule pravá květ 40g způsobit nějaké vedlejší účinky?
A:Při používání Levandule pravé květ 40g jsou vedlejší účinky velmi vzácné. Avšak lidé s citlivou kůží by měli vyhnout se používání přípravků s levandulí nebo se poradit se svým lékařem.

Nejčastější otázky a odpovědi.

Q:Je Levandule pravá květ 40g vhodná pro těhotné ženy?
A:Přestože Levandule pravá květ 40g je běžně považována za bezpečnou, těhotné ž

Levandule pravá květ 40g je vysoce kvalitní léčivá bylinná směs, kterou mohou užívat lidé ve všech věkových skupinách. Obsahuje až 40 gramů čerstvých květů levandule, které jsou certifikovány jako bezchemické. Tato bylinná směs je velmi účinná pro léčbu různých zdravotních stavů. Levandule je obecně známá svými uklidňujícími a protizánětlivými vlastnostmi. Jsou používány ke zmírnění bolesti po úrazech, zmírnění bolesti svalů, zlepšení trávení a ke snížení napětí. Levandule je také skvělá volba pro léčbu nespavosti. Květy obsažené v této bylinné směsi obsahují důležité oleje a sloučeniny, které mají sedativní účinky a pomáhají uvolňovat napětí a redukovat úzkost. Tyto látky jsou také užitečné pro boj s depresí a anksiozitou. Bylinná směs Levandule pravá květ 40g je také zdrojem antioxidantů, vitaminu A a dalších výživných látek, které pomáhají chránit buňky před škodlivými účinky volných radikálů. Tyto látky mohou také pomoci bránit proti rakovině, cukrovce a srdečním onemocněním. Používání tohoto bylinného výtažku může pomoci zlepšit celkové zdraví. Vzhledem

Levandule pravá květ 40g Lavandula angustifolia flos tot.
Skladem (10+ ks)
31,00
27,68 bez DPH
- +
ks

Herbář milota

Projděte si náš herbář

Aktuality

03
září

Vylepšily jsme pro vás vyhledávání, nyní je možné vyhledávat fulltextově....